2500 TL telefon önerisi

Fraiz

Hectopat
Daha fazla  
Sayın Technopat sosyal kullanıcıları 2.5 senedir kullandığım Samsung Galaxy S7 olan telefonumu eskimesi ve pilinin yetmemesi gibi durumlardan değiştirmek istiyorum. Yeni alacağım telefonun kamerasının iyi ve ekran gövde oranının yüksek olması benim önceliğim olacaktır. Aklımda Honor Play ve Xiaomi pocaphone f1 var ama pocaphone f1in garantisi ithalatçı garantili olduğu için pek güvenemiyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

IMG_20190131_121138.jpeg
IMG_20190131_115216.jpeg

Öncelikle yorumun için teşekkürler ithalatçı garantisi tam olarak neleri kapsıyor veya önerebileceğin başka bir telefon var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayın Technopat sosyal kullanıcıları 2.5 senedir kullandığım Samsung Galaxy S7 olan telefonumu eskimesi ve pilinin yetmemesi gibi durumlardan değiştirmek istiyorum. Yeni alacağım telefonun kamerasının iyi ve ekran gövde oranının yüksek olması benim önceliğim olacaktır. Aklımda Honor Play ve Xiaomi pocaphone f1 var ama pocaphone f1in garantisi ithalatçı garantili olduğu için pek güvenemiyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Eki Görüntüle 364879Eki Görüntüle 364881
Kesinlikle Poco F1.

Arkadaşlar ithalatçı garantisi ile ilgili bir bilgisi olan var mı? Ek olarak konu sanırım yanlış yere gidiyor bu 2 telefonu karşılaştırmak istemiyorum başka önerileriniz varsa onlarıda sunabilirsiniz.

Öncelikle yorumun için teşekkürler ithalatçı garantisi tam olarak neleri kapsıyor veya önerebileceğin başka bir telefon var mı?
Şu anda yeni çıkmış olan Meizu 16 var, bence bu günün piyasasında alınabilecek en orantılı f/p telefonu olabilir.

Kamera yönünden gerçekten güzel, işlemci olarak yeni olan SD 710 var içinde. Tasarım olarak sağlam çerçeve ve ekrandan parmak izi özelliği olan en uygun (Türkiye'de ki) telefon.

Eğer PUBG Mobile gibi telefonu zorlayan oyunlar oynamak isterseniz sabit bir şekilde 40 Fps verdiğini gösteren testler var.

Meizu 16 64 GB (Meizu Türkiye Garantili) Fiyatı

İthalatçı garantide kısıtlı bir sorun yaşarsınız ama garantili olmasını istiyorsanız Honor Play alabilirsiniz. Ben olsam Pocophone F1'i alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ithalatçı garantisi ile ilgili bir bilgisi olan var mı? Ek olarak konu sanırım yanlış yere gidiyor bu 2 telefonu karşılaştırmak istemiyorum başka önerileriniz varsa onlarıda sunabilirsiniz.
İthalatçı garanti, telefonu ithal eden firma oluyor.Herhangi bir sorun olduğunda( sitede ve telefonun kutusunda yazar) o teknik servise gönderiyorsunuz.O teknik servisle ilgili yorumlara,şikayetlere internetten bakabilirsiniz.

İthalatçı garanti, telefonu ithal eden firma oluyor.Herhangi bir sorun olduğunda( sitede ve telefonun kutusunda yazar) o teknik servise gönderiyorsunuz.O teknik servisle ilgili yorumlara,şikayetlere internetten bakabilirsiniz.
Bilgilendirmen için teşekkür ederim siteye tekrar bakacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı