2500 TL Yazılım için 24 veya 27 inç IPS monitör önerisi

Bütçe
2500

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
Selamlar. Kız kardeşime bir monitör alacağız. Yazılım için kullanacak. 24 veya 27inç düşünüyoruz. Hz gibi takıntıları yok. Sadece işini görsün, renkler düzgün olsun yeterli.
IPS panel düşünüyorum Samsung'un bu monitörlerini gördüm iyi duruyor. Bu fiyatlarda önereceğiniz monitör varsa beklerim. VESA desteği önemli, duvara montajlamak istiyoruz. İyi forumlar.
Benim bulduklarım;

@Saint Lucia
@GalaxySal450
Sizlerin de önerisini beklerim.

Selam. Kız kardeşime bir monitör alacağız. Yazılım için kullanacak. 24 veya 27inç düşünüyoruz. Hz gibi takıntıları yok. Sadece işini görsün, renkler düzgün olsun yeterli.
IPS panel düşünüyorum Samsung'un bu monitörlerini gördüm iyi duruyor. Bu fiyatlarda önereceğiniz monitör varsa beklerim. VESA desteği önemli, duvara montajlamak istiyoruz. İyi sosyaller.
Benim bulduklarım;

@Saint Lucia
@GalaxySal450
Sizlerin de önerisini beklerim.

27 inçte 1080p pikselleri sayabiliyorum bence 1080p için 24 inç sınırdır ama büyük ekran sevenlere 27 öneririm çoğu pikselleri sayacak kadar bu işlerden anlamaz zaten.

27 inçte 1080p pikselleri sayabiliyorum bence 1080p için 24 inç sınırdır ama büyük ekran sevenlere 27 öneririm çoğu pikselleri sayacak kadar bu işlerden anlamaz zaten.

Hocam o iş monitöre göre değişiyor. Dell G2722HS kullanıyorum piksel görme durumu yok.

Güzel duruyor hocam. Kendi monitörüm de Dell. Güvenebileceğim bir marka. Neden peki benim attığım değil de bunu almamız gerekir?

Benim bulduklarım;
Attığınız T350 güzeldir.

Sizin attığınız da, benim attığım da zaten 24inç hocam.

Pardon özür dilerim. Bunu buldum boyutu biraz küçük ama sağa sola yukarı aşağı yükseklik ayarı pivot gibi özellikler mevcut.

Pardon özür dilerim. Bunu buldum boyutu biraz küçük ama sağa sola yukarı aşağı yükseklik ayarı pivot gibi özellikler mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı