2500 TL'ye 144 Hz monitör önerisi

yncc

Decapat
Daha fazla  
İyi forumlar,

Arkadaşlar 144 Hz monitör alacağım. 2.el de olabilir, sıfır da olabilir.

Bütçe 2-2.5 aralığında lakin bu fiyat 144 Hz'ye verilmez derseniz eğer daha uyguna bir şey alırım. Bütçemin hepsini harcamak zorunda değilim.

Sistemim;
R5 1600 AF 3.9 GHz OC.
GTX 1060 6 GB MSI Gaming X (HDMI, Display Port, DVI-D)
16 GB 3000 MHz.

Sadece Valorant ve CS:GO oynayacağım. TN panel önceliğimdir. Önceliğim kesinlikle renk değildir. Gecikme süresidir. O yüzden performanslı FPS monitörleri önerirseniz sevinirim. Oyunları en düşükte oynuyorum zaten.

Sizce 2.elden
BenQ XL2411k veya XL2411p alınır mı? Veya başka bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zowie XL2411P öneririm. Fiyatına göre iyi bir monitör TN panel segmentinde.

İyi forumlar,

Arkadaşlar 144 Hz monitör alacağım. 2.el de olabilir, sıfır da olabilir.

Bütçe 2-2.5 aralığında lakin bu fiyat 144 Hz'ye verilmez derseniz eğer daha uyguna bir şey alırım. Bütçemin hepsini harcamak zorunda değilim.

Sistemim;
R5 1600 AF 3.9 GHz OC.
GTX 1060 6 GB MSI Gaming X (HDMI, Display Port, DVI-D)
16 GB 3000 MHz.

Sadece Valorant ve CS:GO oynayacağım. TN panel önceliğimdir. Önceliğim kesinlikle renk değildir. Gecikme süresidir. O yüzden performanslı FPS monitörleri önerirseniz sevinirim. Oyunları en düşükte oynuyorum zaten.

Sizce 2.elden
BenQ XL2411k veya XL2411p alınır mı? Veya başka bir öneriniz var mı?

Eğer sadece FPS oyunları için bir monitör istiyorsan Zowie'nin DyAc destekli monitörlerini tercih etmeni öneririm ama Zowie dışında bir öneri istersen bu monitöre bakabilirsin.

Eğer sadece FPS oyunları için bir monitör istiyorsan Zowie'nin DyAc destekli monitörlerini tercih etmeni öneririm ama Zowie dışında bir öneri istersen bu monitöre bakabilirsin.
DyAc nedir bilgi verebilir misiniz birde hangi modellerinde var BENQ'nun. Ayrıca belirtmeyi unutmuşum 24 İNCH arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı