2500 TL'ye 2. El 144 Hz monitör almak mantıklı mı?

Bunu görmemiştim hocam Total bütçem 2500 ₺ olduğu için o civarda monitör baktım hep. Bu monitör nasıl önerir misiniz sorunları vs mevcut mu?

Acer monitör kullanan tanıdıklarım var gayet memnunlardi Rampage, Gamepower gibi markalara 3K vermektense Acer gibi sağlam bir marka alırım Nitro serisinde çok şikayet görmedim.

Geçen ay ASUS'un VG248QE modelini satmıştım, ghostin yok paneli sağlam biraz eski panel ama gerçekten ASUS zamanında çok iyi bir panel çıkarmış ikinci el bu fiyatlara bulunabiliyor temiz kullanılmış olmasına dikkat ederseniz alacağınız monitörün bir problem yaşamazsınız.

Geçen ay ASUS'un VG248QE modelini satmıştım, ghostin yok paneli sağlam biraz eski panel ama gerçekten ASUS zamanında çok iyi bir panel çıkarmış ikinci el bu fiyatlara bulunabiliyor temiz kullanılmış olmasına dikkat ederseniz alacağınız monitörün bir problem yaşamazsınız.
Araştırıyorum hocam sizce kutusuz monitör alınır mı?

Nasıl kanka 25 ms acer nitro 5
Eskiden xp kullanirken denetim masasindan acardim iz birakan mouse sağolsun acer 2022 model laptopa 25 ms panel koyan koca yürekli acer.
10 yıllık asusumda bile 12 ms vardı.
Başağrisindan ölüyorum aksiyon filmi izlerken. Her yer blur bulanık. Aldığıma bin pişmanım.

Dosya Ekleri

• 20221225_235430(0).jpg
    20221225_235430(0).jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 16
  • 20221225_235435.jpg
    20221225_235435.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 18
Araştırıyorum hocam sizce kutusuz monitör alınır mı?

Kutusuz monitör alınır tabii elden alacak olduktan sonra sorun olmaz, ama kargo ile verilecekse kesinlikle kutusuz tercih etmeyin kendi korumaları olmadığı sürece her türlü zarar görme ihtimali mevcut. Ama gidip de elden alacaksanız ve 2. else garantisi yoksa kutunun da pek anlamı yok :)

Geri
Yukarı