2500 TL'ye airfryer önerisi

Kaç kişilik için lazım hocam? Tek kişilik için falansa 3-4.5 litre sizin için yeterli olur.

Bu ürün yakın zamanda bayağı düşmüştü fakat şuan fiyatı yüksek. 230 derece olması artı.

İnceleyeceğim hocam teşekkürler.

Kaç kişilik için lazım hocam? Tek kişilik için falansa 3-4.5 litre sizin için yeterli olur.

Bu ürün yakın zamanda bayağı düşmüştü fakat şu an fiyatı yüksek. 230 derece olması artı.

Hocam 2 kişilik için diyebilirim. Dediğiniz ürün için bütçe arttırabilirim fakat markayı ilk kez duydum iyi midir?

İnceleyeceğim hocam teşekkürler.

Hocam 2 kişilik için diyebilirim. Dediğiniz ürün için bütçe arttırabilirim fakat markayı ilk kez duydum iyi midir?
Bu modeli değil ama 5.5 litre kırmızı modeli kullanıyorum memnunum. Bendeki maksimum 205 derece.

Garanti durumunu ben de bilmiyorum. Herhalde garantiyi Amazon karşılıyor. Alırsanız bunu göz önünde bulundurun hocam.

@kaane hocam kullanıyordu herhalde. Siz memnun musunuz hocam? Yoksa iade mi ettiniz?

Bu modeli değil ama 5.5 litre kırmızı modeli kullanıyorum memnunum. Bendeki maksimum 205 derece.

Garanti durumunu ben de bilmiyorum. Herhalde garantiyi Amazon karşılıyor. Alırsanız bunu göz önünde bulundurun hocam.

@kaane hocam kullanıyordu herhalde. Siz memnun musunuz hocam? Yoksa iade ettiniz mi?

Garanti durumundan bahsettiğiniz sorun olursa marka değil Amazon mu muhattap olacak hocam?

Yanlış bilmiyorsam öyle. Çoğunlukla para iadesi falan yapılır herhalde.

Sorun olmaz umarım. Ama şu sürede biraz baktım iyi bir marka gibi. Belki bunu alırım çünkü 4.7l ve 230 derece olması güzelmiş. Sizin etiketlediğiniz hocamda bilgi verir ise tam karar veririm.

@kaane hocam kullanıyordu herhalde. Siz memnun musunuz hocam? Yoksa iade mi ettiniz?
Keşke iyi mi kötü mü anlayabilsem :D Ancak 4.7 L olanına göre daha iyi, haznesi geniş olduğu için daha çok ekleme yapılabiliyor ve iyi pişiriyor 5.5 L olanı. Eğer bahsedilen 4.7 L ise benim beğenmediğim hatta iade ettiğim bir ürün oldu. 5.5 L daha iyi kısacası.

Keşke iyi mi kötü mü anlayabilsem :D ancak 4.7 l olanına göre daha iyi, haznesi geniş olduğu için daha çok ekleme yapılabiliyor ve iyi pişiriyor 5.5 l olanı. Eğer bahsedilen 4.7 l ise benim beğenmediğim hatta iade ettiğim bir ürün oldu. 5.5 l daha iyi kısacası.

Link atar mısınız hocam memnun kaldığınızdan?

Geri
Yukarı