2500 Tl'ye Custom Sıvı Soğutma Tavsiyesi

Tamamdır hocam :D. Ama benim fikrimde ilk olarak sadece CPU ya bağlamak var. Sadece CPU için öneriniz nedir? Ekran kartını idarelik 970 ya 960 alıp, 980Ti çıktığında satıp 980Ti almak istiyorum. Sonra da ona custom uygulamak :p.

Maximus VII Hero yolda, işlemci de 4790k olacak.

Amazondan aldığımız ürünler gümrükten nasıl geçiyor peki, 50$ üzeri vergiye tabi sonuçta?
Amazon vergiye tabi tutulan ürünlere ek ücret uyguluyor zaten. Yani Amazon kendisi alıyor gümrük ücretlerini.
Ayrıca, 50 $ üstü değil, 75 Euro ve üstü alışverişlerde vergi alınıyor.

ne kadar tutuyor vergiler costum yapmı planlıyorumda bana maliyeti ne kadar olur diye merak ediyorum birde yanlış anlamazsanız videosunu izlediğim o dev kasa sizinse kasanız çok güzel sadece boş kasayı nereden temin ettiniz

Herkese merhaba bende sivi sogutma almak istiyorum 2 aydir internetten arastiriyorum ama hala ne birşey yapamadım tl bazında butcem 1500 tl kasamı aldım örnek bir foto atıcam böyle bır sıvı sogutma ısttıyorum yardımcı olursanız cok memnun olurum

eski kasamda bulunan cooler master sıvı sogutma 240 bulunmakta o yeni kasamda islemciye yetişmşyor onu cıkarıcam .. makinam 2 aylıktır

SİSTEM ( SYSTEM )
ASUS ROG STRIX NVİDİA GEFORCE GTX 1070
Intel Core i7 6700K 4.0GHz
CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance DDR4 3200MHz
PHILIPS 27 inc 144Hz 1MS FULL HD GAMING MONİTOR
ASUS MAXIMUS VIII RANGER ANAKART
WİNDOWS 8.1 PRO
PSU : Thermaltake 850W Zero Fan 80 PLUS BRONZE RİNG

Dosya Ekleri

• 9e159726b82ae42e4da1b76480215fef.jpg
    9e159726b82ae42e4da1b76480215fef.jpg
    15,7 KB · Görüntüleme: 167
Takipteyim, ben de kasa olarak NZXT Phantom 530 kullanıcam, kafaya koydum :).

Genelde yumşak boru güzel durmaz derler, ama burda iyi gibi. Üste 360, öne 240 radyatör takmak istiyorum. Böyle bir soğutma sisteminin maliyeti ne kadar olur tahminen? Bir de bunun montajını nasıl gerçekleştirebileriz? Bu benim kafama takılan en büyük soru. Eki Görüntüle 55945

Kasanın adı ne

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı