2500 TL'ye HyperX Cloud 2 alınır mı?

Bütçe
2000-2500
Sizce alınır mı bu fiyata? Ses kartı ile beraber mi geliyor? Bu fiyata veya daha ucuza önerileriniz varsa bekliyorum.

Ürün linki:
HyperX Cloud II Gaming Kulaklık Gun Metal KHX-HSCP-GM

Alınmaz. Rezil bir kulaklık. Neredeyse 10 Cloud 2'den 8'i kronik dip ses ve cızırtı var. Zaten kaç yaşına geldi alınmaz. HS 80 kesinlikle daha iyi olur. Ek olarak bende 2 kere Cloud 2 aldım ve ikisini de Amazon sağ olsun iade ettim.

Sizce alınır mı bu fiyata? Ses kartı ile beraber mi geliyor? Bu fiyata veya daha ucuza önerileriniz varsa bekliyorum.

Ürün linki:
HyperX Cloud II Gaming Kulaklık Gun Metal KHX-HSCP-GM

Hocam 4 senedir kullanıyorum en sonda uyurken kulaklığın kablosu kopmuş PC'de oyun için telefonda dizi için uyurken müzik için aralıksız kullandığım halde 4 sene bana dayandı bayağı da rahattır önerebilirim ama şu anki ürünler kusurlu satılıyorsa o konu hakkında bilgim yok bilgin olsun bana kalırsa alabilirsin işimi gördü 4 sene ses kartı ile beraber geliyor genelde aldığın yer ucuza satmak için çıkarmadıysa

Corsair HS 80 aldım. Kulaklık gayet iyiydi, özellikle mikrofonunu çok beğenmiştim. Fakat benim aldığım üründe dip ses problemi vardı iade ettim.

Geri
Yukarı