2500 TL'ye i3 7100 ve GTX 1050 Ti ikinci el sistem alınır mı?

Daha fazla  
2500 TL'ye 3 aylık ikinci el böyle bir sistem buldum, sizce alınır mı?

• * i3 7100 Kaby Lake işlemci
  • *Asus GTX 1050 Ti 4 GB ekran kartı
  • *MSI H110M Gaming anakart
  • *Kingston HyperX soğutuculu 8 GB RAM
  • *WD 1 TB HDD
  • *AOC M2470SWH 23.6 inch Monitör
  • *AEROCOOL 750Power Midtower Kasa

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2500 TL'ye 3 aylık ikinci el böyle bir sistem buldum, sizce alınır mı?

• * i3 7100 Kaby Lake işlemci
  • *Asus GTX 1050 Ti 4 GB ekran kartı
  • *MSI H110M Gaming anakart
  • *Kingston HyperX soğutuculu 8 GB RAM
  • *WD 1 TB HDD
  • *AOC M2470SWH 23.6 inch Monitör
  • *AEROCOOL 750Power Midtower Kasa

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kardeşim bence 2. el alma.
V3-M1050TA-1202/R3 1200/MSI GTX1050Ti 4GB AERO/8GB RAM/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Verdiğim bu linkte donanım arşivinin yapmış olduğu v3 sistemini alabilirsin. Hem işlemciside daha iyi.

Kardeşim bence 2. el alma.
V3-M1050TA-1202/R3 1200/MSI GTX1050Ti 4GB AERO/8GB RAM/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Verdiğim bu linkte donanım arşivinin yapmış olduğu v3 sistemini alabilirsin. Hem işlemciside daha iyi.
Kardeşim tavsiyen için teşekkürler ama önerdiğin sistemle beraber monitör aldığım zaman fiyat 3000e yaklaşıyor. İkinci el almayı düşünmüyordum ama bu sistemi güvendiğim bir yerden bulduğum için sormak istedim. Monitör de boyutundan dolayı hoşuma gitti açıkcası. Sadece Cs:go ve Pubg oynamak için yeterli olmaz mı ?

Kardeşim tavsiyen için teşekkürler ama önerdiğin sistemle beraber monitör aldığım zaman fiyat 3000e yaklaşıyor. İkinci el almayı düşünmüyordum ama bu sistemi güvendiğim bir yerden bulduğum için sormak istedim. Monitör de boyutundan dolayı hoşuma gitti açıkcası. Sadece Cs:go ve Pubg oynamak için yeterli olmaz mı ?

Sadece Cs:go ve Pubg oynamak için fazlasıyla yeterli olur. Ayrıca ben 2500 TL'nin içinde monitör olduğunu bilmiyordum.

Monitör de o fiyatın içinde ise alınabilir. İleride işlemcinizi i7 7700 ile, ekran kartınızı üst seviye bir ekran kartı ile değiştirerek sisteminizi geliştirebilirsiniz. Alınası bir ürün kısaca.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı