Anime önerisi

savigelo1221

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, normalde çok fazla anime izleyen birisi değilim çok da bilgili değilim anime konusunda bundan ötürü herkesin bildiği animeleri bile önerebilirsiniz fark etmez şu ana kadar Demon Slayer, blue lock ve Solo Leveling izledim hiçbiri final yapmadığından ötürü tadı damağımda kaldı. Bu tarz animeler önerebilirsiniz. Şu anda boşlukta gibiyim izlemeye değer şaheser nitelikte diyebileceğiniz animeleri beklemedeyim izlediğim animeleri de göz önünde bulundurursak çok sevinirim.

( ^Ω^ ).

Öncelikle merhaba, normalde çok fazla anime izleyen birisi değilim çok da bilgili değilim anime konusunda bundan ötürü herkesin bildiği animeleri bile önerebilirsiniz fark etmez şu ana kadar Demon Slayer, blue lock ve Solo Leveling izledim hiçbiri final yapmadığından ötürü tadı damağımda kaldı. Bu tarz animeler önerebilirsiniz. Şu anda boşlukta gibiyim izlemeye değer şaheser nitelikte diyebileceğiniz animeleri beklemedeyim izlediğim animeleri de göz önünde bulundurursak çok sevinirim.

( ^Ω^ ).

Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Hunter X Hunter (2011)
86

Hocam merhaba öncelikle Hunter x Hunter 2011'e bir şans vermenizi şiddetle tavsiye ederim beğenmeyecek biri yoktur eminim ki ilk 10 bölümde bile direkt evrene çeker sizi.Ayrıca Fullmetal Alchemist: Brotherhood da hikayesiyle sizi sürükleyecektir. Onun dışında size attack on titan, vinland saga, hajime no ippo önerebilirim. Daha uzun soluklu şeyler izleyebilirim diyorsanız da kesinlikle One Piece, Black Clover, Naruto gibi animeleri öneririm.

Reis öncelikle öneriler için sağ ol fakat pek sevemedim önerdiğin animeleri hem görsel kalite olarak daha iyi olan hem de içine daha rahat girebileceğim anime önerebilir misin?
Hunter X Hunter görsel kalite olarak günümüzdeki animelerin bile çoğuna taş çıkartır, bir iki bölüm şans verin bence pişman olmazsınız. Onun dışında arkadaşın dediği Attack on Titan da çok güzel bir animedir, içine girmesi de rahattır; gene güzel bir öneri daha vermiş arkadaş, Vinland Saga, hem mükemmel animasyon kalitesi hem de hikayesiyle benim de favori animelerimdendir ama daha 2 sezon yayınlandı bitirmediler seriyi.

Reis öncelikle öneriler için sağ ol fakat pek sevemedim önerdiğin animeleri hem görsel kalite olarak daha iyi olan hem de içine daha rahat girebileceğim anime önerebilir misin?
Görsellik her şey olsaydı bugün metacritiğin zirvesinde senua 2 olurdu. Oysa berbat bir oyun hatta oyun bile değil. Fma, monster, hxh bunlar çok iyi animelerdir.

Hunter X hunter görsel kalite olarak günümüzdeki animelerin bile çoğuna taş çıkartır, bir iki bölüm şans verin bence pişman olmazsınız. Onun dışında arkadaşın dediği Attack on Titan da çok güzel bir animedir, içine girmesi de rahattır; gene güzel bir öneri daha vermiş arkadaş, vinland saga, hem mükemmel animasyon kalitesi hem de hikayesiyle benim de favori animelerimdendir ama daha 2 sezon yayınlandı bitirmediler seriyi.

Hunter X hunter in ilk bölümüne baktım beni biraz bölüm sayısı korkuttu ama Attack on Titan ve vinland sagayı deneyeceğim bunları izledikten sonra hunter X hunter i de denemeyi düşünüyorum kime sorsam izle diyor teşekkürler öneriler için.

Görsellik her şey olsaydı bugün metacritiğin zirvesinde senua 2 olurdu. Oysa berbat bir oyun hatta oyun bile değil. Fma, Monster, hxh bunlar çok iyi animelerdir.

Hocam zaten ben görselliği kötü olan anime kötüdür gibi bir söylemde bulunmadım öyle bir düşüncem de yok. Bir animenin iyi olması için görselliği iyidir demek çok saçma bir söylem zaten benim mesajım da yazdığım şey sadece benim kriterimdi halı hazırda anime izleyen birisi değilim daha çok başındayım anime olayının ve şu anda görsel olarak çok yeni olmayan yapımları izlemeyi istemiyorum sizden de bu yönde öneri istedim.

Geri
Yukarı