13.000 TL'ye kablosuz ekipman önerisi

İnceleme videolarını izlersen görürsün. Technopat kanalında da inceleme videosu mevcut. Bir sebepten önermiyorduk diyorsun bir de. Sen ezbere mi öneriyorsun?

Ezbere önermeden kastığın ne? Bir kulaklığı önermeme sebebimi unutmuş olabilirim. Birbirinle çelişiyorsun bazı mesajlarda, konu dışına sapmak istemiyorum. Şu ASUS fanboyluğunuda bırak artık lütfen.

Arkadaşlar sakin olabilir misiniz acaba?
Klavye olarak Dracula Castle al.
Mouse olarak da Fantech Helios 2 Pro XD3V3 4K al geç.
Ne kastınız bu kadar arkadaş...
@SadeceYiğit şu asus fanboyluğunu hakikaten bırak sıktı harbi.

Konu benim aradığım öneriden çıktı zaten. Ben %100 boy tam klavye seviyorum. Switchleri sökülebilen harleri şeffaf RGB red chery switch klavye olursa iyi olur yada benzeri yakın önerileriniz varsa bekliyorum.
Fare olarak wraith sitesindeki hiç bir mouse bana kaliteli gelmiyor max bütçe fiyatımdaki, hepsi malzeme kalitesi bir birine yakın scroll tuşları özellikle önem göstermemişler gibi sağlam görünmüyor. Bana özellikle scroll tuşu sağlam fare arıyorum.

Konu benim aradığım öneriden çıktı zaten. Ben %100 boy tam klavye seviyorum. Switchleri sökülebilen harleri şeffaf RGB red chery switch klavye olursa iyi olur yada benzeri yakın önerileriniz varsa bekliyorum.
Fare olarak wraith sitesindeki hiç bir mouse bana kaliteli gelmiyor max bütçe fiyatımdaki, hepsi malzeme kalitesi bir birine yakın scroll tuşları özellikle önem göstermemişler gibi sağlam görünmüyor. Bana özellikle scroll tuşu sağlam fare arıyorum.
Tam boy alacaksan Akko'nun sitesindeki 5000 tam boy olanlarına bak.
Wraith'teki çoğu ürün top leveldeki ürünler.
Zaten ürünlerin hepsi globaldeki en iyi ürünler ve donanımlara sahip.

Arkadaşlar sakin olabilir misiniz acaba?
Klavye olarak dracula Castle al.
Mouse olarak da fantech Helios 2 Pro XD3V3 4K al geç.
Ne kastınız bu kadar arkadaş...
@SadeceYiğit şu ASUS fanboyluğunu hakikaten bırak sıktı harbi.

Ben geçerli sebeplerimi açıkladım.

Konu benim aradığım öneriden çıktı zaten. Ben %100 boy tam klavye seviyorum. Switch'leri sökülebilen harleri şeffaf RGB red Cherry Switch klavye olursa iyi olur ya da benzeri yakın önerileriniz varsa bekliyorum.
Fare olarak Wraith sitesindeki hiçbir mouse bana kaliteli gelmiyor maksimum bütçe fiyatımdaki, hepsi malzeme kalitesi bir birine yakın scroll tuşları özellikle önem göstermemişler gibi sağlam görünmüyor. Bana özellikle scroll tuşu sağlam fare arıyorum.

Cherry Switch derken? Onlar aşırı dandik Switch'ler. Wraith'deki ürünler niye kaliteli gelmiyor? Gayet iyi ürünler mevcut.

İyide ben nx snow Switch'lerden, bilek desteğinden bahsediyorum. Sen neye dayanarak söylüyorsun?
Switch kalitesi ve malzeme kalitesi olarak senin bahsettiğin seviyenin gayet üzerindeki ürünler olduğunu söyleyebiliriz ki bunu inkar edeceğini çok sanmıyorum.
Ayrıca A75'in rapid trigger özelliği var ki bu da onu bütçenin en iyilerinden birisi yapar.
He tam boy olarak istersen de Kuromi 5108B Plus | Akko Official Global Site gibi bir dev mevcut.

Switch kalitesi ve malzeme kalitesi olarak senin bahsettiğin seviyenin gayet üzerindeki ürünler olduğunu söyleyebiliriz ki bunu inkar edeceğini çok sanmıyorum.
Ayrıca A75'in Rapid trigger özelliği var ki bu da onu bütçenin en iyilerinden birisi yapar.
He tam boy olarak istersen de Kuromi 5108B Plus | Akko Official Global Site gibi bir dev mevcut.

Rapid trigger özelliği ASUS'da da var? Malzeme kalitesi olarak ASUS'tan daha iyisi yok bu bütçede. Nx Switch'ler de mükemmel kalitededir üstelik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapid trigger özelliği ASUS'da da var? Malzeme kalitesi olarak ASUS'tan daha iyisi yok bu bütçede. Nx Switch'ler de mükemmel kalitededir üstelik.
Rapid trigger'ın kaynağını at lütfen.
Asus'un malzeme kalitesine lafım yok ama diğer ürünlerin de en az onun kadar sağlam malzeme kalitesi var.
Şu an sırf garantisi yüzünden inat ettiğine yemin edebilirim ama ispatlayamam.

Geri
Yukarı