13.000 TL'ye kablosuz ekipman önerisi

Tam boy alacaksan Akko'nun sitesindeki 5000 tam boy olanlarına bak.
Wraith'teki çoğu ürün top leveldeki ürünler.
Zaten ürünlerin hepsi globaldeki en iyi ürünler ve donanımlara sahip.
Aradığım özellikte öneriniz var mı? Bu çin lilerin klavyelerinin switchlerinin hepsi aynı gibi renkli olanlar boyanmış sanki ve hepsi altan ışıklı harfler yanmıyor. Ben tam RGB sessiz red switch tam boy klavye arıyorum. Şimdiki kullandığım Corsair K68 tarzında klavyemin tuşları hep çift yazıyor can sıkıcı bende almışken hem kablosuz hem çift yazmaya karşı değiştirebilir switchli düşük geçikmeli oyunlar için klavye ve mouse arıyorum.

Aradığım özellikte öneriniz var mı? Bu Çin lilerin klavyelerinin Switch'lerinin hepsi aynı gibi renkli olanlar boyanmış sanki ve hepsi altan ışıklı harfler yanmıyor. Ben tam RGB sessiz red Switch tam boy klavye arıyorum. Şimdiki kullandığım Corsair K68 tarzında klavyemin tuşları hep çift yazıyor can sıkıcı bende almışken hem kablosuz hem çift yazmaya karşı değiştirebilir Switch'li düşük geçikmeli oyunlar için klavye ve mouse arıyorum.

Attığım Akko klavyeyi öneririm.
Mouse olarak fantech Helios 2 Pro XD3V3 4K kesinlikle muazzam bir seçenek.
Kulaklık önerisinde arkadaşların dediği gayet iyidir.

Rapid Trigger'ın kaynağını at lütfen.
ASUS'un malzeme kalitesine lafım yok ama diğer ürünlerin de en az onun kadar sağlam malzeme kalitesi var.
Şu an sırf garantisi yüzünden inat ettiğine yemin edebilirim ama ispatlayamam.

İncelemelerde var olduğu söyleniyordu ilginç şekilde. Keymo incelemede Rapid trigger özelliğinin bulunduğunu söylerken klavye de rapid trigger bulunmuyormuş. Yine de bu onu alınmaz kılmıyor.

İncelemelerde var olduğu söyleniyordu ilginç şekilde. Keymo incelemede Rapid trigger özelliğinin bulunduğunu söylerken klavye de rapid trigger bulunmuyormuş. Yine de bu onu alınmaz kılmıyor.
Attığım akko klavyeye göre benim gözümde pek alınabilir model değil.
Ama dediğim gibi senin şu asusa karşı olan sempatizanlığın bazen çok yoruyor beni xd.

Attığım akko klavyeye göre benim gözümde pek alınabilir model değil.
Ama dediğim gibi senin şu asusa karşı olan sempatizanlığın bazen çok yoruyor beni xd.
RGB aydınlatması tuşların şeffaf olmaması kötü ve bilek desteği yok dezavantajı vergisiyle felan aynı fiyata yaklaşır. Birde bu helios 2 yabancı bir kanalda 4k hz de takılma yapıyor muş. Tekerlek tuşu olarak sağlam mı? Mouse palm tutuşa uygun diyorlar ama benim avcuma oturmaz gibi geliyor. Kullandığım mouslar daha uzun rival 710 ve sabre champions pro gibi. Benim önceliğim scroll tuşunun uzun süre bozulmaması.

RGB aydınlatması tuşların şeffaf olmaması kötü ve bilek desteği yok dezavantajı vergisiyle felan aynı fiyata yaklaşır. Birde bu helios 2 yabancı bir kanalda 4k hz de takılma yapıyor muş. Tekerlek tuşu olarak sağlam mı? Mouse palm tutuşa uygun diyorlar ama benim avcuma oturmaz gibi geliyor. Kullandığım mouslar daha uzun rival 710 ve sabre champions pro gibi. Benim önceliğim scroll tuşunun uzun süre bozulmaması.
Akko da vergi çıkmıyor.

O kadar konu açıyorum ama karar veremiyorum. Herkes sadece ürünü koyup gidiyor. Zaten ortaya bir şey çıkıyor akım gibi forum da hep aynı ürünler tavsiye ediliyor. Ben kullanıcı deneyim soruyorum böyle insanlar bir ürün linki sadece atıldığında neden alsınlar hiç anlamıyorum.

Helios 2 proda öyle bir sorun yok.
İlk seride bazılarında öyle bir sorun olmuştu fakat sonraki serinin üretiminde o sorunu yaşayan kullanıcılara helios 2 pro ve dongle ücretsiz gönderilip özür mesajı yollanmış.
Fantech senelerin ekipman markasıdır, sorun çıkarmaz. Benim gözümde Ninjutso'nun üstünde Lamzu'nun altında bir yerdedir.
Yine de hem hot swap olup hem TR garantisi çok cazip.
Hotswap ve TR garantili olabilir ama Akkodan alınan ürünlere akko nolursa olsun yardım sağlıyor.

Palm tutuyorsanız Lamzu Thorn bakın. Şimdi gördüm onu.

Palm tutuyorsanız Lamzu Thorn bakın. Şimdi gördüm onu.
Hala karar veremedim bir şeylere Lamzu Thorn da şekli felan hoşuma gitmedi. Scroll tuşu da pek iç açıcı durmuyor. Razer deathadder v3 pro nasıl? İkisi de bütçe mi zorluyor ama aralarında sensör, switch kalitesi felan çok fark var mı? Scroll tuşu bozulmıcak bir mouse bütçeyi zorlarım.

Max olanı alınmaz.
HS80 Max alıcam sanırım. Kalite, konfor, özellik bakımından forumlarda da iyi diyorlar. ID özelliği ve Dolby oyunlarda THX ve DTS den iyi diyorlar. Razer kraken V3 ses konusunda çok fark yaratmaz sanırım? Aralarında aşırı bir ses farkı yaratıcak kadar fark yok ise HS80 max tercih edicem. Benim için yalıtım da önemli dışarıya ses vermesi konusunda hangisi iyi yalıtım olarak? Bilenler deniyenler yazabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı