Roblox'taki oyundan virüs bulaşır mı?

Roblox yazılımı virüssüzdür.

Ayrıca yazılım isminin üzerine tıklayarak bazı anti virüs yazılımlarının ücretsiz sürümlerini indirebilirsiniz.😎

Tamam belki virüs tehdidi alabilir ama windows defender ne bekliyorsunuz her şeye virüs diyor bulaşabilir ama virüs bulaşırsa ciddi yazabilir ama ciddi olcağını sanmıyorum.

Roblox'a girdim yanda bir Robux vediğini iddia eden sahte oyun çıktı. Bende nasıl kandırıyorlar diye merak ettim ve tıkladım sonra o oyundan oyuna atmaya başladı. Defender sanırım Roblox'ta virüs buldu çünkü etkilenen öğelerde Roblox var.

Ben küçükken Roblox'u çok oynardım ve 3-4 yıl boyunca Roblox'un para birimi olan Robux'u ücretsiz almayı araştırdım sonuç ne oldu bulamadım çünkü öyle bir şey yok ve ayrıca virüs Roblox veya Roblox'un içerisindeki oyunlardan değil girdiğin siteden bulaşmıştır güvenilir kaslı bir antivirüsle tarama yapıp sil Kaspersky öneriyorum.

Ben küçükken Roblox'u çok oynardım ve 3-4 yıl boyunca Roblox'un para birimi olan Robux'u ücretsiz almayı araştırdım sonuç ne oldu bulamadım çünkü öyle bir şey yok ve ayrıca virüs Roblox veya Roblox'un içerisindeki oyunlardan değil girdiğin siteden bulaşmıştır güvenilir kaslı bir antivirüsle tarama yapıp sil Kaspersky öneriyorum.
Artık oynamıyorum zaten boş oyun ve bilgisayarımda kaspersky var.

Roblox'a girdim yanda bir Robux vediğini iddia eden sahte oyun çıktı. Bende nasıl kandırıyorlar diye merak ettim ve tıkladım sonra o oyundan oyuna atmaya başladı. Defender sanırım Roblox'ta virüs buldu çünkü etkilenen öğelerde Roblox var.

Roblox oyunlarına rahatça virus eklenebiliyor ben yapabiliyorum yemiş olabilirsin girdiğin oyunlara dikkat et ama büyük ihtimal hesabın çalınmaz sadece biraz yavaşlatabilir pek sıkıntı çıkartmaz.

Maalesef artık Roblox Studio kaliteli API kullanmaya ve 3. Parti uygulamaları yüklemeye izin veriyor..

Buna karşılık lütfen oyunu Roblox'a bildiriniz ve şüphelendiğiniz oyunlara girmeyiniz..

Yeni konular

Geri
Yukarı