2500 TL'ye kadar F/P klavye önerisi

Bütçe
2.500 TL
XPG'nin o lanet yay sesini çekmemek için millet klavyeyi 2.elde satıyorken bunu önermeniz biraz saçma olmuş hocam.
Tam boya kabulseniz RX scope çok okeydir. Ayrıca yurt dışından artık öyle 1 ayda falan değil en geç 15 gün içinde elinize ulaşır kargolar.
Akko küçük boy için çok iyi bir seçenek. Sadece ışıklandırmasıdır vs. zayıf diye kötü demeyelim kendilerine. Akko veya RX scope iyidir.
https://www.akakce.com/klavye/en-uc...blolu-mekanik-oyuncu-si-fiyati,465128542.html bunu ben bu aralar başka forumlarda önerilirken görüyorum. Pek bilmiyorum ama görüntüsü ve Switch'lerinin kalitesinin iyi olduğunu düşünüyorum.

Ekstradan biraz araştırınca Amazon.com.tr
Amazon.com.tr şu arkadaşlar da olabilir.

O bütçede hiç mantıklı değil. Yay sesi sorunları da ve yazılımsal sorunlar da çabası.

@BLUGHTYF0X TKL öneri olarak TR içi yok. Tam boya kabulsen ASUS ROG RX spoce var.

RX scope düşünüyordum zaten fakat TKL olmadığı için pek sıcak bakmıyordum. Sanırım RX scope alacağım. Teşekkürler tekrardan.

RGB ışıklandırması kötü ve tuşları ışığı geçirmediği için rahat bir görüntü vermez. Ayrıca Switch'leri biliindik blue ve red değil. Fiyatına göre de çok pahalı.

@BLUGHTYF0X
XPG Summoner Cherry MX Red Switch Türkçe Q USB Mekanik Kablolu Gaming Klavye (SUMMONER5A-BKCTR) - Gaming.Gen.TR

Buna bakabilirsin.

RGB isiklandirmasi gayet iyi kendimde kullanıyorum. Keycapslerin Switch'lerin kalitesi iyi. Bir de red veya blue Switch degil demissinizde bu kisinin klavyedeki istedigi hisse ve sese bagli ben daha bir tok ses istedigim icin aldim mesela. Fiyatina gorede cok pahali degil TR'de bu fiyatlarda bununla kiyaslanabilecek klavye yok. Hot swap ve yanlarinda ek olarak bulunan LED seridleri uygulama uzerinden klavye isiklandirmasina 8 bit fotograflar yuklemeniz ve yaninda gelen kirmizi keycaplarde cabasi.

RX scope düşünüyordum zaten fakat TKL olmadığı için pek sıcak bakmıyordum. Sanırım RX scope alacağım. Teşekkürler tekrardan.

Hala satin alim yapmadiysan Akko'nun kisitlida olsa urununu satan bir site var TR'de Akko 5087S Black and Pink Mekanik Klavye 4 tane ürün var senin butcene uygunda bu vardi.

Son düzenleme:
RGB isiklandirmasi gayet iyi kendimde kullanıyorum. Keycapslerin Switch'lerin kalitesi iyi. Bir de red veya blue Switch degil demissinizde bu kisinin klavyedeki istedigi hisse ve sese bagli ben daha bir tok ses istedigim icin aldim mesela. Fiyatina gorede cok pahali degil TR'de bu fiyatlarda bununla kiyaslanabilecek klavye yok. Hot swap ve yanlarinda ek olarak bulunan LED seridleri uygulama uzerinden klavye isiklandirmasina 8 bit fotograflar yuklemeniz ve yaninda gelen kirmizi keycaplarde cabasi.

Hala satin alim yapmadiysan Akko'nun kisitlida olsa urununu satan bir site var TR'de Akko 5087S Black and Pink Mekanik Klavye 4 tane ürün var senin butcene uygunda bu vardi.

Tasarımı pek hoşuma gitmedi açıkçası bana kalırsa çok sade RX scope ile devam edeceğim.

Geri
Yukarı