2500 TL'ye kadar GTX 1080Ti için 2K monitor önerisi

Çok sıkışık zaman aralığında telefona bakınırken gördüm, yukarıda belirttiğim sebeplerden ayak üstü bir karar da vermek istemedim. Yoksa hemen bir Vatan şubesine gidip ödemesini yapıp getirmelerini isteyecektim. Zamanım dar olmasaydı bir link yollayıp seninde fikrini almak aklımdan geçmedi değil emin ol. Amazon.com.tr de zaten 2650 TL olduğu için açıkcası çok da önemsemedim. Black Friday çok yaklaştı, çok da ballandırıyolar bu kadar beklemişken acil bir karar vermek istemiyorum.
Amazon'da ucuz ama şimdi tr yi açmaları güzel ama kargodan vs. korkuyorum açıkcası. Ayrıca biliyorsun ışık sızması ölü piksel vs. inşALlah olmaz ama alacağımız ürün düzgün çıkması lazım geri iadeyle falan uğraşılmaz. O yüzden hepsiburada veya vatandan alırım sıfır alacaksam. O zaman haberleşelim bu konudan etiketlerim seni indirim yakalarsam. Bir sürü siteye alarm kurdum fiyat düşünce bildirim gelsin diye. Umarım yakalarız indirimlerden güzel bir şeyler.

Aslında şuna çok gaz kesiyorum ama bilemedim :D

VIEWSONIC 27" XG2703-GS VIEWSONİC 2K 165Hz IPS G-Sync GAMING MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

Sıfır fiyatı daha az, vatan saçma rakamlar atıyor depoda olmadığı için ortaya.

Son dönemde acaba gereksiz bir bütçeye mi çıkıyorum diye sorgulamaya başladım. 1000 küsür TL ye alınabilecek en iyi monitörü alıp geçsem mi diye düşünmeye başladım. Dolayısı ile 4000-5000 gibi rakamlar cidden gereksiz diye düşünüyorum.
Mag27cq ölü piksel sorunu çok sık karşılaşılıyormuş bunun farkındayım fakat öylede böylede en uygun fiyat bu olursa şansımızı denemek zorunda kalacağız. Ayrıca Amazon rekabete yeni katıldı verebildiği en iyi hizmeti vermeye çalışacaktır diye düşünüyorum yani monitörde her hangi bir sorun çıkacaksa Hepsiburada da uğraşılacağı kadar uğraşılacaktır.
Yukarıda Oreki' nin de sıralamada en iyisi bu dediği Samsung aklıma yattı önceliğim o olacak sanırım ama onunda daha önce takibini yapmadığım için hangi fiyatlara düşebiliyor bilmiyorum.

Son dönemde acaba gereksiz bir bütçeye mi çıkıyorum diye sorgulamaya başladım. 1000 küsür TL ye alınabilecek en iyi monitörü alıp geçsem mi diye düşünmeye başladım. Dolayısı ile 4000-5000 gibi rakamlar cidden gereksiz diye düşünüyorum.
Mag27cq ölü piksel sorunu çok sık karşılaşılıyormuş bunun farkındayım fakat öylede böylede en uygun fiyat bu olursa şansımızı denemek zorunda kalacağız. Ayrıca Amazon rekabete yeni katıldı verebildiği en iyi hizmeti vermeye çalışacaktır diye düşünüyorum yani monitörde her hangi bir sorun çıkacaksa Hepsiburada da uğraşılacağı kadar uğraşılacaktır.
Yukarıda Oreki' nin de sıralamada en iyisi bu dediği Samsung aklıma yattı önceliğim o olacak sanırım ama onunda daha önce takibini yapmadığım için hangi fiyatlara düşebiliyor bilmiyorum.
Aslında ben de aynı düşüncedeyim ama G-SYNC olmayan 144 Hz VA panel modellere verebileceğim maksimum bütçe 2500. Samsung 3500den düşer mi bilmiyorum ama 3bin lira vermek istemiyorum açıkcası G-SYNC olmayan hem de ips olmayan ekrana.

Bende onu belirtmek istedim, Mag27cq ve Dell S2716DG takibimde olduğu için 2500-2600 fiyat aralığında olabiliyor zaman zaman ama Samsung konusunda bilgi sahibi değilim, dediğin gibi düşebileceği maksimum 3000 TL olursa MAG27CQ öne geçer.

@Zgrrs Piyasada 2K monitör modeli de yok. Stokta yok diyor hangi modele baksam. Sanırım MAG27CQ i alacağız bu gidişle :) Umarım amazon üzmez bizi kargo vs. her şeyiyle eksiksiz olur.

Ben ihtimal vermiyorum sıkıntı olacağına ama tükendi tükenecek gibi duruyor. İndirime kadar dayansa bile ogün avucumuzu da yalayabiliriz. Gerçi indirim durumuna göre Mpg olanınıda çekebilirim en azından kronik ölü piksel sorununu dert etmemiş olurum.

Bence de MSI Optix MAG27CQ alın :D VA panele sahip görünüm olarak çok hoş ve Hz, MS gibi gereksinimler olarak çok üstünmüş. Yine de bir @GCN 'nin aktif olmasını bekleyin bence :D Daha iyi bir öneri gelebilir veya bu modelle ilgili bir sorun bulunabilir. Bence 4K monitör almayın. 2K daha akıcı yani bana göre öyle daha önceden bir arkadaşımda deneme fırsatı buldum 4K'yı ise bilgisayar mağazasında görmüştüm. 4K 144 Hz monitörler 20.000 TL falan olduğu için bulaşmaya gerek yok ki zaten çoğu kişi bulaşamaz :D

Yeni fiyatımız hayırlı uğurlu olsun @FrontPage.
Oo süper tamamdır bu iş black friday de 2500e iner bu. İnşallah sıkıntısız temiz gelir.

MSI Optix MAG27C 27" 1ms (Display+HDMI+DVI) Full HD FreeSync Fiyatı
Yeni fiyatımız hayırlı uğurlu olsun @FrontPage.
1 saniye aceleyle yalnış ürüne bakmışım
Q modeli alacaktık biz? :D
MSI Optix MAG27CQ 27" 144 Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) FreeSync Fiyatı

Ne için yeni fiyat demiştin?:)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı