2500 TL'ye kadar kablosuz mouse önerisi

Bütçe
2500
ve 240 Hz ekranın yoksa fareni 4K olarak kullanmanın bir etkisini göremezsin 144 Hz ve üstünde ise 2K önerilir.
Yok böyle bir şey. Kaynak atın.

düz dragonfly almak daha mantıklı sanırım.
Düz değilde Pro Max olan model daha iyi sarjı daha fazla gidiyor. Onun dışında illa düşük model alacaksan Pro olanı al.

Yok böyle bir şey. Kaynak atın.

Düz değilde Pro Max olan model daha iyi sarjı daha fazla gidiyor. Onun dışında illa düşük model alacaksan Pro olanı al.
Öyle bir şey var bu arada. 240hz vs 360hz muhabbetiyle aynı, gözünüzle net göreceğiniz bir değişim yok, neredeyse tamamen psikolojik.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer 4k veya 8k pollingle falan oynayacaksanız elinizi masadan her kaldırıp geri koyduğunuzda kumpasla mesafeyi de ölçersiniz artık hep aynı noktada mı diye. Sırf bunun için hem PC'yi hem de kafanızı boşa yormayın, 1k bile gayet yeterli.

Tartışmayı burada keselim seninle. Kolay gelsin.
Ortada tartışma yok ki, kaynak atın demişsin ben de dediğin olayın test edildiği kaynağı attım. Eğer gerçekten kaynağı görmek istesen bu yorumu yapmazdın zaten, sadece boş yapmak için kaynak atın dediğin de buradan belli oldu. Bence de seninle konuşmaya pek gerek yok, iyi günler diliyorum.

F1 Pro Max modelini alın geçin. 1 Hafta kadar önce Pro modelini aldım, gayet güzel ve yeterli bir ürün. Ama şarj konusunda max 1 haftayı görecek gibi o yüzden Pro Max modelini alıp, uzunca kullanım deneyimi yaşayın.

Ortada tartışma yok ki, kaynak atın demişsin ben de dediğin olayın test edildiği kaynağı attım. Eğer gerçekten kaynağı görmek istesen bu yorumu yapmazdın zaten, sadece boş yapmak için kaynak atın dediğin de buradan belli oldu. Bence de seninle konuşmaya pek gerek yok, iyi günler diliyorum.
Haklısın diyip geçiyorum sana ne desem değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı