2500 TL'ye kadar kablosuz mouse önerisi

Bütçe
2500

ForrANZA

Hectopat
Selam, şu an glorius model D Wireless kullanıyorum ve yeni bir fareye geçmek istiyorum. Elim 18 cm ve claw palm arası bir tutuşum var (relaxing claw olarak geçiyor sanırım) aklımda 2 model var.

Dragonfly daha ağır basıyor ama 49 gr olması beni korkutuyor alışabilir miyim diye. İkisi arasında hangisini önerirsiniz veya sizi önerebileceğiniz bir model var mı? Maksimum bütçem 250 TL.

Selam, şu an glorius model D Wireless kullanıyorum ve yeni bir fareye geçmek istiyorum. Elim 18 cm ve claw palm arası bir tutuşum var (relaxing claw olarak geçiyor sanırım) aklımda 2 model var.

Dragonfly daha ağır basıyor ama 49 gr olması beni korkutuyor alışabilir miyim diye. İkisi arasında hangisini önerirsiniz veya sizi önerebileceğiniz bir model var mı? Maksimum bütçem 250 TL.

Attığınız Dragonfly'nin F1 Pro Max olan versiyonunu öneririm.

Claw tutuş için R1 daha iyi bir seçenek ve alacaksan Pro Max modelini almanı öneririm bu arada 4K alıcısı ayrı satılıyor eğer almazsan fareyi sadece 1000 Hz olarak kullanabilirsin ve 4K alıcı 1 ay sonra stocklara gelecek bu arada swar50 kodu ile 50 TL indirim alabilirsin.

Alacaksanız pro Max modelini alın derim.
Hocam teşekkürler önerileriniz için işlemcim ryzen 5 5500 ve 4Khz kullanmak işlemciyi yorar mı şüpheliyim düz dragonfly ile pro ve pro max arasında 4Khz ve kullanım süresi harici bir fark göremedim 4Khz çok önemli bir özellik mi? En fiyat performans ürünü almak istiyorum.

Claw tutuş için R1 daha iyi bir seçenek ve alacaksan Pro Max modelini almanı öneririm bu arada 4K alıcısı ayrı satılıyor eğer almazsan fareyi sadece 1000 Hz olarak kullanabilirsin ve 4K alıcı 1 ay sonra stocklara gelecek bu arada swar50 kodu ile 50 TL indirim alabilirsin.
Teşekkürler hocam araştıracağım bu modeli de.

Hocam teşekkürler önerileriniz için işlemcim Ryzen 5 5500 ve 4KHz kullanmak işlemciyi yorar mı şüpheliyim düz Dragonfly ile Pro ve Pro Max arasında 4KHz ve kullanım süresi harici bir fark göremedim 4KHz çok önemli bir özellik mi? En fiyat performans ürünü almak istiyorum.

Kullandığın Hz değeri katlandıkça farenin kullandığı pil kullanımı da aynı oranda artar o yüzden pili büyük bir fare alman çok daha iyi olacaktır ve 240 Hz ekranın yoksa fareni 4K olarak kullanmanın bir etkisini göremezsin 144 Hz ve üstünde ise 2K önerilir.

Kullandığın Hz değeri katlandıkça farenin kullandığı pil kullanımı da aynı oranda artar o yüzden pili büyük bir fare alman çok daha iyi olacaktır ve 240 Hz ekranın yoksa fareni 4K olarak kullanmanın bir etkisini göremezsin 144 Hz ve üstünde ise 2K önerilir.
Ekranım 165 hz hocam düz dragonfly almak daha mantıklı sanırım.

Ekranım 165 Hz hocam düz Dragonfly almak daha mantıklı sanırım.

Eğer kutudan 2K alıcısı ile gelen bir fareye bakmak istersen bu fareye bakabilirsin boyut olarak R1 ile aynılar.

Eğer kutudan 2K alıcısı ile gelen bir fareye bakmak istersen bu fareye bakabilirsin boyut olarak R1 ile aynılar.
Teşekkürler hocam Darmosharkın malzeme kalitesi hakkında birkaç olumsuz yorum görmüştüm biraz daha araştırayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı