2500 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

Kerem Bora Direk

Hectopat
Yer
KKTC LEFKE
Daha fazla  
Meslek
Avukat
Arkadaşlar kafam çok karışık bir tane sağlam oyun için klavye arıyorum. 2500TL'ye kadar alabilirim. Aklımda ASUS ROG STRIX Scope delux var siz ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX Alloy Core Origins TKL aldım öncesinde de HyperX Alloy FPS PRO kullanmıştım. Arayüzü US fakat klavyede sıfır yay sesi var inanılmaz tok ve güzel çıkıyor. Alloy FPS'den sonra cok iyi geldi.
Öneririm size de.

HyperX Alloy Core Origins TKL aldım öncesinde de HyperX Alloy FPS PRO kullanmıştım. Arayüzü US fakat klavyede sıfır yay sesi var inanılmaz tok ve güzel çıkıyor. Alloy FPS'den sonra cok iyi geldi.
Öneririm size de.
başka önerilere de bakalım sonra karar verelim teşekkür ederim öneriniz için

Başka önerilere de bakalım sonra karar verelim teşekkür ederim öneriniz için

Ben arkadaşın önerdiği Origins Core modelinin PBT versiyonunu öneriyorum. Aynı fiyatta olması lazım şu an. Herhangi bir yay sesi fark etmedim ve keycapsler abs yerine PBT yani soyulma olmuyor. Ayrıca Türkçe düzen.

ASUS ROG STRIX Scope delux bunu aldım 2300 e bilginiz var mı bu nasıl klavye iyimidir değil midir? benim çok hoşuma gitti teknik özellikleri anladığım kadarıyla güzel eğer bilginiz varsa yorumunuzu duymak isterim.

ASUS ROG STRIX Scope delux bunu aldım 2300'e bilginiz var mı bu nasıl klavye iyi midir değil midir? Benim çok hoşuma gitti teknik özellikleri anladığım kadarıyla güzel eğer bilginiz varsa yorumunuzu duymak isterim.

O modeli önermiyorum ABS keycapsler kullanıyor.

HyperX Alloy Core Origins TKL aldım öncesinde de HyperX Alloy FPS Pro kullanmıştım. Arayüzü US fakat klavyede sıfır yay sesi var inanılmaz tok ve güzel çıkıyor. Alloy FPS'den sonra cok iyi geldi.
Öneririm size de.

PBT modelini alsaydınız keşke. Hem TR tuş düzeni hem de PBT keycapsler yani soyulma riski yok hocam.

Geri
Yukarı