2500 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

mirela

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Palit RTX4060Ti Dual OC 8GB, Intel Core i5 12400F, Asus PRIME B660M-K DDR4, Kingston Fury Beast 16GB (2x8) 3200MHz, AOC 27" 27G2SPU/BK
Selamlar. Erkek arkadaşıma doğum günü için hediye alacağım, klavyeye ihtiyacı olduğu için klavye almaya karar verdim. Almayı planladığım klavyeyi linkliyorum. Bu tarz önerebileceğiniz klavye varsa beklerim, pek bir vaktim yok.
https://www.amazon.com.tr/Kablosuz-Tri-Mode-Aydınlatmalı-Değiştirme-Anahtar-Yeşil/dp/B0CHLZB2W2/ref=sr_1_8?crid=3NQTNWAX1CCT7&keywords=ekranlı%2Bmekanik%2Bklavye&qid=1707480875&sprefix=ekranlı%2Bkla%2Caps%2C126&sr=8-8&th=1

Kalite olarak bilindik markaların 6000₺'lik ürünleri kadar iyi.
Normalde yurtdışındaki satıcılardan alındığı için garanti konusu sıkıntı oluyor. Lakin Wraithesports Ankara'da satıyor bu ürünü ve 2 yıl düzgün garanti sunuyor.
Tek eksi diyebileceğim yanı kullandığı switchlerin normal switchlere göre daha erken basılabilmesi olayı. Normalde mekanik switchler 2mm'de çalışırken bu 1.2mm'de çalışıyor. Bu şahsen iyi bir şey lakin herkes sevmeyebilir.

Kalite olarak bilindik markaların 6000₺'lik ürünleri kadar iyi.
Normalde yurtdışındaki satıcılardan alındığı için garanti konusu sıkıntı oluyor. Lakin Wraithesports Ankara'da satıyor bu ürünü ve 2 yıl düzgün garanti sunuyor.
Tek eksi diyebileceğim yanı kullandığı switchlerin normal switchlere göre daha erken basılabilmesi olayı. Normalde mekanik switchler 2mm'de çalışırken bu 1.2mm'de çalışıyor. Bu şahsen iyi bir şey lakin herkes sevmeyebilir.
Daha önce hiç mekanik klavye kullanmadım, sorun yaşar mıyım bu hassasiyet konusunda?

Bazı insanlar yanlışlıkla tuşlara basabildiğini söylüyor. Ben şahsen böyle bir sıkıntı yaşamadım lakin kişiden kişiye değişen bir olay. Klavye hotswap olduğu için sonradan switchleri değiştirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı