2500 TL'ye kadar mını klavye onerısı

attemps

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2500 TL'ye kadar mini klavye alacağım. Onerılerınızı almak ıstıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2500 TL'ye kadar mini klavye alacağım. Onerılerınızı almak ıstıyorum.
Kardeşim Razer Blackwidow tournament edition croma V2 (yellow switch) bulmanı tavsiye ederim!

En az 10 sene klavye sorunun olacağını düşünmüyorum.

Tuşları neredeyse elinle çıkartıp yenisini takabiliyorsun. W A S D eskidi mi çıkartır F12 den itibaren değiştimeye başlaya.

Yeni nesil bir tuş mu geldi çıkart değiştir bütün klavyeyi o tuşlala donat..

Razer son derece güvenilirdir. Vereceğin paraya değer 2-3 sene sonra ve daha sonra klavye almaktansa,oyun oynarken fark yaratmak istiosan ..
Özellikle lol gibi refleks gerektiren oyunlarda muazzam..
Sarı tuşlar dünyanın en hızlı sesiz olanlarıydı 2 sene evvel hala öyle mi bilemiyorum.. Kullanıyorum,mükemmeller!

Herkese tavsiye ederim..

Amazon Yurt dışından bulabilirsiniz en kötü ihtimalle..

Kardeşim Razer Blackwidow Tournament Edition croma V2 (yellow switch) bulmanı tavsiye ederim!

En az 10 sene klavye sorunun olacağını düşünmüyorum.

Tuşları neredeyse elinle çıkartıp yenisini takabiliyorsun. W a s D eskidi mi çıkartır F12'den itibaren değiştimeye başlaya.

Yeni nesil bir tuş mu geldi çıkart değiştir bütün klavyeyi o tuşlala donat.

Razer son derece güvenilirdir. Vereceğin paraya değer 2-3 sene sonra ve daha sonra klavye almaktansa, oyun oynarken fark yaratmak istiosan.
Özellikle LoL gibi refleks gerektiren oyunlarda muazzam.
Sarı tuşlar dünyanın en hızlı sesiz olanlarıydı 2 sene evvel hala öyle mi bilemiyorum. Kullanıyorum, mükemmeller!

Herkese tavsiye ederim.

Amazon yurt dışından bulabilirsiniz en kötü ihtimalle.

Vallahi FPS oynuyorum degerlı gorusun ıcın sağ ol bıraz daha butceyı arttırıp Razer'ın Wireless modelını aldım onu da Custom bır sekılde degıstırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı