2500 TL'ye Koltuk Önerisi

Raxana

Hectopat
Yer
Kıbrıs
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, gün içerisinde uzun süreler saatlerce bilgisayar karşısında oturmak zorunda kalıyorum. Gerektiği zaman ders, gerektiği zaman iş amaçları uzun saatler oturmam gerekiyor.

Bütçe maksimum: 2500₺ (ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur.)
Uzun boylu birisiyim. Sırt kısmı uzun olursa benim için daha iyi olur.

Uzun sürede sağlığımda sorun olmayacak ve rahat oturabileceğim uygun fiyatlı sandalye ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
Siz oyun oynamayacaksınız anladığım kadarıyla ama bilgisayar kullanımına en uygun ve en rahat koltuklar oyuncu koltuklarıdır bu koltuğa bir bakabilirsin.

Evet nadiren oyun oynamayacağım. Ama Gaming eklentisi olan her şey genelde en iyisi oluyor :)

Ben kullanıyorum memnunum.

Bunların böyle 2500₺ civarında fiyatı olmasının sebebi nedir acıba? 1200₺ye Rampage'in de tasarımı çok benzeyen ürünleri var.

Evet nadiren oyun oynamayacağım. Ama Gaming eklentisi olan her şey genelde en iyisi oluyor :)

Bunların böyle 2500₺ civarında fiyatı olmasının sebebi nedir acıba? 1200₺ye Rampage'in de tasarımı çok benzeyen ürünleri var.

Kesinlikle Rampage alma Cougar'ın ürünleri genel olarak pahalı ama gerçekten kaliteli, MSI veya Cougar'ı alabilirsiniz.

Bulunduğum yere her şeyi sipariş etmem veya bulmam biraz zor bundan dolayı soruyorum.

xDrive markasına ne dersiniz?

Bütçeniz 2500 diye bunu önerdim xDrive kullandım ben gayet güzel benim kullandığım model;

Kesinlikle Rampage alma Cougar'ın ürünleri genel olarak pahalı ama gerçekten kaliteli, MSI veya Cougar'ı alabilirsiniz.

Hocam Rampage'in koltuğunda oturuyorum şu an, 700 TL'ye almıştım kendi yatağımdan daha rahat tabii 1000 TL üstlerini bilemem ama kullandığım çok rahat.
Linkini bıraktığım koltuğun masaj yapma özelliği de var bir bakabilirsiniz.

Raampage marka olarak kötü koltukta bir problem çıksa ilgilenmezler bizzat yaşadım. Ben masajlı koltuğu bilmiyordum ben olsam onu alırım.

Ben kullanıyorum memnunum.
Merhaba, konuyu öne çıkarmış olacağım fakat sizi çevirim içi görünce dayanamadım sorayım dedim. Koltuktan hala memnun musunuz? Şu anda CH120 X 2300 TL'ye düşmüş durumda, DXRacer modelleri ile bunun arasında kaldım. Bunu mu almalıyım yoksa DXRacer mı almalıyım? DXRacer 500 TL civarı daha pahalı ama verebileceğim bir miktar. Teşekkürler.

Geri
Yukarı