2500 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
2500
10 yıllık işlemcisi olan 10 yıllık laptop mu daha mantıklı? Güldürdünüz.
10 yıllık İ7 2670QM kullanıyorum. Bence çok küçümsemeyin işlemcilerin gücünü. İnternet'e girilecekse 10 yıl önce de işlem gücü gerekmiyordu şimdi de. Casper firmasının sorunları ortada. Isınma, malzeme kalitesinin kötü olması, servis hizmetlerinin ilgisiz olması. Macbook almak internet'e girilecekse mantıklı iş hocam hiç kusura bakmayın. Not: Samsung RF511 kullanıcısı ve Apple'ı telefon dışında kullanmayan bir adam.

Madem öyle buyurun:

SSD takıp kullanılır.
Merak ediyorum buna ne kılıf bulacaksınız? U serisi işlemci derseniz çok gülerim.

Madem öyle buyurun:

SSD takıp kullanılır.

Alttaki laptop çok iyi benim için çok teşekkür ederim.

Maalesef bu paraya sıfır iyi bir laptop almak geçmişte kaldı. İyi kötü temiz bir Macbook alıp SSD ve RAM yükseltmesi yaparsın ilerde.
Allah'ım insanları kanser Apple fanlarından koru. Adam 10 yıllık işlemcisi olan 10 yıl önce çıkmış bir MacBook öneriyor. 8 GB RAM'li, SSD+HDD bulunan ve i5 7.nesil işlemcili laptopa sırf Casper diye kötü diyor.
Macbook’lar uzun ömürlürdür iyi ve bakımlı kullandıysan. Bende Casper F600 kullanıyorum evet özellikleri cezbediyor ama servis kalitesi ve malzeme kalitesi rezalet. Ben memunum ama önermem.

Alttaki laptop çok iyi benim için çok teşekkür ederim.
Hocam mümkünse dikkat ediniz alım yaparken dolandırıcılar olabiliyor.
Plastik kasa, 768P ekran, küçücük trackpad...

Hâlâ kasa falan diyorsunuz hocam 2500TL'ye aldığımız bir laptoptan ne bekliyorsunuz Allah aşkına? Çoğu kişi zaten laptopu harici mouse ile kullanıyor. Tofaşa 100000 liralık direksiyon taksanız ne işe yarar? Ek olarak ilk attığım 1080p.

Bu arada oyun oynanmayacak ise Macbook dışında önerilerim bu;
Samsung önerdim çünkü çok kaliteli Laptop'lar üretiyordu. Technopat'ın videosu var hatta konu ile ilgili.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Macbook'a benziyor ilk başta olan ilan.

Hocam mümkünse dikkat ediniz alım yaparken dolandırıcılar olabiliyor.

Hâlâ kasa falan diyorsunuz hocam 2500TL'ye aldığımız bir laptoptan ne bekliyorsunuz Allah aşkına? Çoğu kişi zaten laptopu harici mouse ile kullanıyor. Tofaşa 100000 liralık direksiyon taksanız ne işe yarar? Ek olarak ilk attığım 1080P.

Adam hakklı bence çok karıştırmayın.
Ve dikkat ederim kardeşim çok sağ ol😃
Bu arada oyun oynanmayacak ise MacBook dışında önerilerim bu;
Samsung önerdim çünkü çok kaliteli Laptop'lar üretiyordu. Technopat'ın videosu var hatta konu ile ilgili.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
MacBook'a benziyor ilk başta olan ilan.

Oyun elbette oynayacağım ama. Yeni oyunlar değil bunlar LoL MC gibi oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı