2500 TL'ye Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

ShoveN

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, 2500 liraya oyun bilgisayarı toplanır mı ? Toplanırsa nasıl bir sistem olmalı ? Yakın bir arkadaşım yakında bilgisayar toplamayı düşünüyor ve bana bütçesinin bu kadar olduğunu söyledi. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

NOT: Monitör dahildir.

Yardım edecek yokmudur arkadaşlar

Dostum sen naptın. :D 2 çekirdekli işlemci öneriyorsun 2500TL'lik sisteme. Bu uygun fiyatlı bilgisyarın nerdeyse aynısı olmuş. Birde anlamadığım neden GTX750Tİ gibi bir 70W tüketen karta 750W 80+Silver PSU taktın. :D Monitörüde 18.5" yapmışsın 1080P bile değil. :D

Kardeşim İlerde Upgrade Etme Şansı Olabilir.Monitöre Hd Alsa Daha Fazla Para Vericek Zaten Ekran Led İsterse Güç Kaynağından Kısıp Hd de Alabilir.İşlemci Neden Seçtin Dersen Oyunda Önemli Olan Ekran Kartıdır.İşlemci İntel İ5 in önüne bile geçiyor.Overclock yaptığında

Kardeşim İlerde Upgrade Etme Şansı Olabilir.Monitöre Hd Alsa Daha Fazla Para Vericek Zaten Ekran Led İsterse Güç Kaynağından Kısıp Hd de Alabilir.İşlemci Neden Seçtin Dersen Oyunda Önemli Olan Ekran Kartıdır.İşlemci İntel İ5 in önüne bile geçiyor.Overclock yaptığında
"Zaten ekran led " [emoji33] [emoji33] [emoji33]

Bu sistemi öneririm. Ama bence doların düşmesini bekle. Arta kalan parayla SSD alırsın.

sistem.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı