2500 TL'ye Oyun Bilgisayarı

badboy

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Sistemim çok kötü. Yeni sistem kuracağım. Yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

kocoglu

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Sivas
Amd Kaveri 7850 işlemci al, İntel alma yukarıdaki işlemci yerine bu işlemciyi al yeter. Ayrıca vatan pahalıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
S

Simo Hayha

Ziyaretçi
Çok saçma konuşuyorsun. Apu nun ne oldğunu bilmeden gelip sistem önerisi lütfen yapmayın.

Shadow Slayer

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Dark
S

Simo Hayha

Ziyaretçi
O da bir seçenek. İkisi de zaten hemen hemen aynı performansı veriyor.

trktlh

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Ekran kartı : GTX 760 DC2
Bellek : Gskill Ripjaws 2x4GB 1600Mhz
Kasa : Corsair Carbide 200R + VS550W

olmak üzere değiştirilirse çok daha düzgün bir sistem olur. Oyunlar da Bellek kullanımı 6gb gördü. Arka plan uygulamalarım 1.3gb tükettiğini hesaplarsak 4gb maalesef yetersiz kalıyor. Ekran kartı olarak R9 280X alabiliyorsan tabikii al. Ben bütçe dışına çıkmayayım diye kartı 760 yaptım. Kasa ya gelirsek önerdiğim kasa soğutma ve kablo toplama olarak K380 den daha iyidir. K380 içindeki güç kaynağı da çok kalitelidir.

S

Simo Hayha

Ziyaretçi
Ekran kartı : GTX 760 DC2
Bellek : Gskill Ripjaws 2x4GB 1600Mhz
Kasa : Corsair Carbide 200R + VS550W

olmak üzere değiştirilirse çok daha düzgün bir sistem olur. Oyunlar da Bellek kullanımı 6gb gördü. Arka plan uygulamalarım 1.3gb tükettiğini hesaplarsak 4gb maalesef yetersiz kalıyor. Ekran kartı olarak R9 280X alabiliyorsan tabikii al. Ben bütçe dışına çıkmayayım diye kartı 760 yaptım. Kasa ya gelirsek önerdiğim kasa soğutma ve kablo toplama olarak K380 den daha iyidir. K380 içindeki güç kaynağı da çok kalitelidir.
Ekran kartını gtx760 a düşürüp ne yapmayı planlıyorsun ? Ya da kasanın modelini düşürüp ?

Yukarı