2500 TL'ye Oyun Bilgisayarı Toplamak

kkeskin618

Hectopat
Arkadaşlar ben yazın en fazla 2500 TL'ye oyun bilgisayarı toplayacağım. Bu bilgisayarla hem oyun oynayıp hem de videolarını çekeceğim (GTA 5,CS GO...) monitörüm vs. var? Sadece kasa ve parçaları alıp toplayacağım. Bana yardımcı olur musunuz?

SSD'siz böyle bir sistem toplanılabilir.
2016-01-31 (8).png

@Aloto Ekran kartını GTX 950 yapıp bir SSD eklenebilir. 950 ve 960 arasında çok fark yok. 960 yerine SSD daha mantılı.

Bu arada tavsiyem bence daha mantıklı.

İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ErenKaradagg 10-15 fps yok diye biliyorum. 4-8 fps fark var ama ben fiyatları vatan bilgisayar fiyatları ile karşılaştırıyorum. 220TL fark oluyor ve o zaman çok mantıklı olmuyor.

İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Burak Dural bu devirde ve geleceğe yönelik olarak 4 GB VRAM'e sahip ekran kartları daha iyi olur. Bütçeyi 200 TL aştım. RAM'leri tek slot yaparak veya işlemciden kısarak (kısmanızı önermiyorum) 2500 TL yapabilirsiniz.

sistem.png

@ErenKaradagg Eyer bütçeyi 200 TL aşacak isek toplanır ama ben 2500 tl den bahsediyorum lütfen 2500 tl fiyatındaki sistemle 2700 tl fiyatındaki sistemi karşılaştırmayın ve arkadaın bütçesi 2700 tl olsa idi 2700 yazardı ve 2700 tl fiyatındaki sistemde SSD Olmalıdır.

Arkadaşlar ben yazın en fazla 2500 TL'ye oyun bilgisayarı toplayacağım. Bu bilgisayarla hem oyun oynayıp hem de videolarını çekeceğim (GTA 5,CS GO...) monitörüm vs. var? Sadece kasa ve parçaları alıp toplayacağım. Bana yardımcı olur musunuz?
Aynı sistemi bende yazın toplamayı düşünüyorum.Ben size alternatif olarak bırakayım,ayrıca r9 380 gtx 960 tan %10 daha performanslıdır.Ben şahsen r9 380 öneriyorum.

Screenshot_2016-01-31-22-50-45.png

@ErenKaradagg 10-15 fps yok diye biliyorum 4-8 fps fark var ama ben fiyatları vatan bilgisayar fiyatları ile karşılaştırıyorum 220TL Fark oluyor ve o zaman çok mantıklı olmuyor.

İyi Güünler.
Gözle görülür bir performans farkı var biraz daha verilip 960 yada r9 380 alınmalı.Sırf sistemin açılış hızını ve oyunların yükleme hızını arttırsın diye ssd için ekran kartını kısılmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı