2500 TL'ye Oyun Bilgisayarı

Amd Kaveri 7850 işlemci al, İntel alma yukarıdaki işlemci yerine bu işlemciyi al yeter. Ayrıca vatan pahalıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ekran kartı : GTX 760 DC2
Bellek : Gskill Ripjaws 2x4GB 1600Mhz
Kasa : Corsair Carbide 200R + VS550W

olmak üzere değiştirilirse çok daha düzgün bir sistem olur. Oyunlar da Bellek kullanımı 6gb gördü. Arka plan uygulamalarım 1.3gb tükettiğini hesaplarsak 4gb maalesef yetersiz kalıyor. Ekran kartı olarak R9 280X alabiliyorsan tabikii al. Ben bütçe dışına çıkmayayım diye kartı 760 yaptım. Kasa ya gelirsek önerdiğim kasa soğutma ve kablo toplama olarak K380 den daha iyidir. K380 içindeki güç kaynağı da çok kalitelidir.

Ekran kartı : GTX 760 DC2
Bellek : Gskill Ripjaws 2x4GB 1600Mhz
Kasa : Corsair Carbide 200R + VS550W

olmak üzere değiştirilirse çok daha düzgün bir sistem olur. Oyunlar da Bellek kullanımı 6gb gördü. Arka plan uygulamalarım 1.3gb tükettiğini hesaplarsak 4gb maalesef yetersiz kalıyor. Ekran kartı olarak R9 280X alabiliyorsan tabikii al. Ben bütçe dışına çıkmayayım diye kartı 760 yaptım. Kasa ya gelirsek önerdiğim kasa soğutma ve kablo toplama olarak K380 den daha iyidir. K380 içindeki güç kaynağı da çok kalitelidir.
Ekran kartını gtx760 a düşürüp ne yapmayı planlıyorsun ? Ya da kasanın modelini düşürüp ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı