2500 TL'ye Red switch klavye önerisi

Tam boyut arıyorum ben numpadli falan ondan sıcak bakamadım.

Amazon.com.tr tam boy isterseniz bütçenizde en iyi hotswap tam klavye bu var.

Tamam hotswap güzel olabilir ama neden illa o olmak zorunda gibi meraktan soruyorum sadece dediğim gibi dandik klavyelerim çok oldu yıllardır kullandım hala çalışıyorlar bozulduklarina hiç şahit olmadım alt tarafı bir klavye yani gerekli mi yani kısacası.

Son düzenleme:
Tam boyut arıyorum ben numpadli falan ondan sıcak bakamadım.

Tamam hotswap güzel olabilir ama neden illa o olmak zorunda gibi meraktan soruyorum sadece dediğim gibi dandik klavyelerim çok oldu yıllardır kullandım hala çalışıyorlar bozulduklarina hiç şahit olmadım alt tarafı bir klavye yani gerekli mi yani kısacası.
Bu fiyat bandında dandik gamepower klavyeleri zaten almayı düşünmez insan. 2500tl bandında bundan çok daha iyi tkl klavye bulabilirsiniz hocam da artık global firmalar tam klavye çok az üretiyor. Kaliteli hotswap tam klavye bulmak çok zorlaştı. Tkl veya %60 klavyelerin ses yalıtımı gibi özellikleri daha iyi olduğu için onlara yoğunlaştılar.

Bu fiyat bandında dandik Gamepower klavyeleri zaten almayı düşünmez insan. 2500TL bandında bundan çok daha iyi TKL klavye bulabilirsiniz hocam da artık global firmalar tam klavye çok az üretiyor. Kaliteli hotswap tam klavye bulmak çok zorlaştı. TKL veya %60 klavyelerin ses yalıtımı gibi özellikleri daha iyi olduğu için onlara yoğunlaştılar.

Dediğim gibi tam boy olsun hotswap falan bana şart değil TKL klavye falan sevmiyorum tek istediğim tam boy ve bilek desteği geneldede kötü Switch'lerde onerilmiyor e yeterde artar zaten.

Geri
Yukarı