2500 TL'ye sistem toplama veya PS4 + 4 oyun ?

2500 TL yüksek bir bütçe. Benim görüşüm sistem toplaman. Ben 1500 TL dahi olsa sistem toplamayı öneririm. Burada biraz fanboyluk yapacağım. Fakat konsolları sevemedim. PS2'den sonrası yok bende. :D

Bir bilgisayarın yoksa öncelikle bi sistem toplayıp bilgisayar sahibi olmalısın. Bilgisayarda hem günlük işlerini yapıp hemde oyun oynarsın fakat günümüz için yeterli bir bilgisayarın varsa konsol almak daha mantıklı olacaktır. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarım günümüz oyunlarını açmıyor. Fakat ben yine de 800 TL'ye fln ps3 ve 200 TL'ye ekran kartı alacağım. :D Bence siz de benim gibi yapın hiç yoktan BF3'ü açabilecek bir bilgisayar haline gelecek bilgisayarım. :D PS3'e de 800 TL'ye GTA 5 ve 3 oyun alacağım. Belki pazarlıkla daha ucuza.

Şunu unutma konsolda Csgo, Dota2 Europa Universalis, Total War , MountBlade gibi sana klan ortamını tattıran hem eğlenceli hemde takım kurabileceğin oyunlar yok...

Benim bilgisayarım günümüz oyunlarını açmıyor. Fakat ben yine de 800 TL'ye fln ps3 ve 200 TL'ye ekran kartı alacağım. :D Bence siz de benim gibi yapın hiç yoktan BF3'ü açabilecek bir bilgisayar haline gelecek bilgisayarım. :D PS3'e de 800 TL'ye GTA 5 ve 3 oyun alacağım. Belki pazarlıkla daha ucuza.
ps3 ' e 800 Tl mi vericeksin 10 yıllık konsola 800Tl vermek :D Alınma ama en büyük mallık ! sakın satın alma , konsolların fiyatı 350-400 Tl civarı :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı