25000 TL - 40000 TL laptop önerisi

Bütçe
25000 TL - 40000 TL

Azatikplohoy

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. 25000 TL ile 44000 TL bütçe aralığına uygun hem iş - ev hem de Gaming amaçlı kullanabileceğim bilgisayar satın almak için yoğun bir arayış içindeyim. Şu anda favorilerime eklediğim sırasıyla: Lenovo Legion 5 Pro i7 12700H NVIDIA RTX 3060, Huawei Matebook D16 i9 13.nesil ve Lenovo Thinkpad E16 Gen 1 i7-1355U var. Bunlardan birini almakta kararsız kaldım. Ayrıca başka öneri ve tavsiyeleri de dinlemek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Hocamlar kusura bakmayın heyecandan herhalde ilk defa laptop alacağım. Bilgisayar teknolojisinden baya uzakta kaldım😃 Bütçeyi şöyle söyleyeyim daha doğrusu 35000 ile 45000 arası vermeyi goze aliyorum. Kullanim amacım ise hani hem oyun oynayayım (gta 4, age of ne bileyim red of redemption vs.) hem de günlük işlerimi (film, dizi, ders izleme), ofis iş işlerimi (sosyal medyada moderatörlük, onlinedan ders verme). Ve son olarak 4 5 yıl kullanayım maksadım.

Hocamlar kusura bakmayın heyecandan herhalde ilk defa laptop alacağım. Bilgisayar teknolojisinden baya uzakta kaldım😃 Bütçeyi şöyle söyleyeyim daha doğrusu 35000 ile 45000 arası vermeyi goze aliyorum. Kullanim amacım ise hani hem oyun oynayayım (gta 4, age of ne bileyim red of redemption vs.) hem de günlük işlerimi (film, dizi, ders izleme), ofis iş işlerimi (sosyal medyada moderatörlük, onlinedan ders verme). Ve son olarak 4 5 yıl kullanayım maksadım.
Dostum zaten RDR'yi keyifle oynatabilecek bir laptop sana film dizi ders işlerini rahatlıkla halleder. Gaming laptop bak yukarıda yazdıkların yerine. O fiyat aralığında daha iyi laptoplar illa ki bulunur ama minimum bütçeniz olarak şunu önerebilirim:

Victus alacaksan 13500H modeli tercih et, daha performanslı çalışıyor.

Ben olsam HP Monster'dan uzak durur.
ASUS Acer belki Lenovo tercih ederdim ki ettim 😃😃😃😃
Valla hocam ne yalan söyleyeyim Monster, Casper, Msi ve türevi bilgisayarlar hep dandik cihaz olarak görmüşüm. Gaming bilgisayarlara da bakıyorum aşırı çirkin bir tek görsel olarak Lenovo LG 5 Pro hoşuma gitti o da fiyatına göre özellikleri düşük. Çok kararsız kaldım. Aslında çok oyun oynayan biri değilim ama Gta4 ya da ne bileyim RDR gibi oyunları da laptopumda rahatça oynayabileyim diyorum. Sonuçta az parada değil.....

Yeni konular

Geri
Yukarı