Nays'ta fiziksel kart çıkartılıyor

Hocam bende sırf merakımdan çıkarttım kartı e günlük olarak kredi kartı ve bankamatik kartı kullanıyorum bunu da sırf kampanyaları için tercih ediyorum.
Ben sordum Nisan sonunda herkese açılacakmis sanırım İş Bankası öyle dedi.
Bekliyorum ben açılmasını ama sanal kart ilede internette kullanıyorum. Normalde kredi kartıda var bende ama çok kullanmıyorum artık, birde bunun kampanyası güzel oluyor. Eğer çıkarsa, annemede açmayı düşünüyorum onun telefonu NFC desteklemiyor.🙂

Ben sordum nisan sonunda herkese açılacakmis sanırım İş Bankası öyle dedi.
Bekliyorum ben açılmasını ama sanal kart ile de internette kullanıyorum. Normalde kredi kartıda var bende ama çok kullanmıyorum artık, bir de bunun kampanyası güzel oluyor. Eğer çıkarsa, annemede açmayı düşünüyorum onun telefonu NFC desteklemiyor.🙂

Nays'a sordum, bütün kampanyalar bu kartta da geçerli mi dedim. Bütün kampanyalar geçerli değil, kampanya içinde belirtilir orayı kontrol edin demişlerdi.

Nays'a sordum, bütün kampanyalar bu kartta da geçerli mi dedim. Bütün kampanyalar geçerli değil, kampanya içinde belirtilir orayı kontrol edin demişlerdi.
O zaman bizde mağazalar hariç sanal kartı kullanırız.😁 Uygulama güncellendi kartlarım diye ayrı menü var herhalde birden fazla kart alınabilecek.

Yalnız uygulamadan yazan kart bilgilerinin yazılı olduğu kart geliyor diye duydum. Yani aynı kart. Tabi bilemem belki değiştirirler.

Yalnız uygulamadan yazan kart bilgilerinin yazılı olduğu kart geliyor diye duydum. Yani aynı kart. Tabi bilemem belki değiştirirler.
Uygulamada CVV değişiyor ama kartta sabit, ek olarak ben sordum. Dijital Kart ile katıldığım kampanyalara Fiziksel kart ile katılabilir miyim dediğimde kampanyalar menüsünde belirtilirse katılabilirsiniz demişlerdi.

Uygulamada CVV değişiyor ama kartta sabit, ek olarak ben sordum. Dijital Kart ile katıldığım kampanyalara Fiziksel kart ile katılabilir miyim dediğimde kampanyalar menüsünde belirtilirse katılabilirsiniz demişlerdi.
Tam olarak herkese ne zaman gelecek? Bana Nisan sonu dediler ama Mayıs ta olacak gibi a101 den kar edeceğiz diye bekliyoruz bakalım.😁

NFC kullanabilirsiniz, NFC desteklemiyorsa QR kullanabilirsiniz :) ille karta beklemenize gerek yok.

Öylede bazen problem çıkartıyor benim telefon NFC'si bir de kart daha pratik ve ayrıca fiziksel kartları seviyorum.😁Koskoca İş Bankası kart vermiyor şu naysa 2 senedir.
Gerçi ben 3 ay oldu hesap açalı, neyse en azından bir atılım var.
Cashbackleri en iyi olan Nays şu anda Papara düşük kalıyor ama para gönderme vs de daha iyi.

Öylede bazen problem çıkartıyor benim telefon NFC'si bir de kart daha pratik ve ayrıca fiziksel kartları seviyorum.😁Koskoca İş Bankası kart vermiyor şu naysa 2 senedir.
Gerçi ben 3 ay oldu hesap açalı, neyse en azından bir atılım var.
Cashbackleri en iyi olan Nays şu anda Papara düşük kalıyor ama para gönderme vs de daha iyi.
Naysın ilk kullanıcılarından birisiyim, anket için görünütlü görüşme talep ettiler ve görüşme sonucunda sürekli kart istediğimi bildirdim. Görüşmeden 1 hafta sonra kartın çıktığı haberini aldım. Sanırım bana da bu yüzden kart tanımladılar.

Geri
Yukarı