25000 TL - 40000 TL laptop önerisi

Bütçe
25000 TL - 40000 TL
Vallahi hocam ne yalan söyleyeyim Monster, Casper, MSI ve türevi bilgisayarlar hep dandik cihaz olarak görmüşüm. Gaming bilgisayarlara da bakıyorum aşırı çirkin bir tek görsel olarak Lenovo LG 5 Pro hoşuma gitti o da fiyatına göre özellikleri düşük. Çok kararsız kaldım. Aslında çok oyun oynayan biri değilim ama GTA4 ya da ne bileyim RDR gibi oyunları da laptopumda rahatça oynayabileyim diyorum. Sonuçta az parada değil...

Aynen hocam az para değil iyice araştırın.

Az daha eklersen 4070 ekran kartlı bu modeli alırsın.

Valla hocam ne yalan söyleyeyim Monster, Casper, Msi ve türevi bilgisayarlar hep dandik cihaz olarak görmüşüm. Gaming bilgisayarlara da bakıyorum aşırı çirkin bir tek görsel olarak Lenovo LG 5 Pro hoşuma gitti o da fiyatına göre özellikleri düşük. Çok kararsız kaldım. Aslında çok oyun oynayan biri değilim ama Gta4 ya da ne bileyim RDR gibi oyunları da laptopumda rahatça oynayabileyim diyorum. Sonuçta az parada değil.....
Hocam tespitiniz kısmen doğru ama MSI'ın bu listede yeri yok buna neredeyse herkes hemfikirdir. Bütçenin üstünde diye atmadım ama arkadaşın attığı 4070'li Laptopa eğer gücünüz yetiyorsa bakmanızı öneririm.

Geri
Yukarı