25000 TL telefon tavsiyesi

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, 20000-25000 TL bütçe ile telefon arıyorum. Sıfır veya ikinci el yurt dışı da olabilir ama yurt dışı olduğunda bazı telefonlarda içini açıp işlem yapılan tarzda istemiyorum IMEI atılsın normal yeterli düşünüyorum. Babama birkaç ay önce sıfır POCO X5 Pro almıştık 8-9 bin TL civarında şu an sanırım 15000 olmuş. Ona baktım inceledim daha performanslı bir şey olursa sevinirim. Kamera benim için önemli ön ve arka olarak. Real me 10 Pro var gördüm oda sanırım amiral gemisi telefon siz yardımcı olursanız sevinirim. RAM 8 veya 12 olması daha iyi sanırım.

Galaxy S23'e çıkın yoksa S22. Kamerada fiyatlarında rakipsizler.
Bütçe yükseltip S23 almalı.
Arkadaşlar tavsiyeniz için teşekkür ederim, bu telefon bana biraz küçük geldi arkadaşta vardı. Şuan ki telefonum biraz vasat gibi Redmi 9T kullanıyorum. S23 biraz küçük gelecek. Büyük telefon seviyorum o yüzden. S23 Ultra istemiştim YD olanları 25 27 arası falan görmüştüm sarı sitede falan fakat onda da bir telefoncu 160 dolar İMEİ atılıyor falan. S23 almazsam başka önerilebilcek bir telefon var mı acaba ama onuda inceleyeceğim. Xiomi kısmında falanda olabilir marka takıntım pek yok.

Tavsiye konusu olduğu için kendim de yorumluyorum, sakın İphone 11'e o meblaları ödeme.
Yok hocam İphone almam zaten özellikle 11 hiç almam. Fakat 25 civarında 13 veya 12 pro max varmıdır alınırmı bilmiyorum. Tipleri hoşuma gidiyor sadece şuan bu sene sadece Air 3 tablet aldım ilk kullandığım Apple ürünü oda iş yerinde not alma kalem desteği olduğu için.

Geri
Yukarı