25000 TL'ye iyi Samsung telefon önerisi

Bütçe
25000
Desteği bitmese tamam diyeceğim ama 11 öldü sayılır. 6 yıl kullandığım androidler var.
14 yıllık s3 var.Aktif kullandığım da İphone x’im var.İphone’um var fakat fanboyu değilim ve millete İphone’um var diyince direk fan boy diyorlar.Konuyla alakasız fakat gene de demek istedim.Bu arada Samsung eskiden de iyidi tek değişen şey Apple’nin pahalanması.

Sizce bu kadar önemli mi bunlar?Çünkü gerçekten Apple hiç eğlenceli gelmemeye başladı.

Apple'nin önde olduğu bir konu yok. S23 alıp yolunuza devam edebilirsiniz.

Şu "iPhone kamerada daha iyi" gibi saçma sapan bir kalıplaşmış düşünce var. Bir türlü çürütemedik 😀

S23 almanızı öneririm. iPhone'lar ülkemizde alınabilecek cihazlar değiller. S23 ile iPhone 14 serisi performans anlamında yakın cihazlar fiyatları da yakın olsaydı bir karşılaştırma yapabilirdik fakat arada 18.000₺ civarı bir fiyat farkı var. Hem de S23'ün önde olduğu noktalar varken bu kabul edilebilir bir fiyatlandırma değil. S23 alın rahat rahat kullanın paranız da cebinizde kalsın.

14 yıllık S3 var. Aktif kullandığım da iPhone X'im var. IPhone'um var fakat fanboyu değilim ve millete IPhone'um var deyince direk fan boy diyorlar. Konuyla alakasız fakat gene de demek istedim. Bu arada Samsung eskiden de iyiydi tek değişen şey Apple'nin pahalanması.

S23 en iyi seçenek olacaktır. Apple'ın artık düz serileri hiç umursamıyor ve yenilik getirmiyor oluşundan ötürü Samsung'un düz serileri daha çok alınası hale geldi. Mesela Apple düz serilere halen 60Hz ekran koyuyor kameraya telefoto koymuyor yani bunlar artık olmazsa olmaz şeyler. Ve bu düz seri IPhone'ların fiyatı çok pahalı. Bu yüzden Apple alıyorsan verdiğin paraya değmesi adına Pro alınmalı.

S23 en iyi seçenek olacaktır. Apple'ın artık düz serileri hiç umursamıyor ve yenilik getirmiyor oluşundan ötürü Samsung'un düz serileri daha çok alınası hale geldi. Mesela Apple düz serilere halen 60Hz ekran koyuyor kameraya telefoto koymuyor yani bunlar artık olmazsa olmaz şeyler. Ve bu düz seri IPhone'ların fiyatı çok pahalı. Bu yüzden Apple alıyorsan verdiğin paraya değmesi adına Pro alınmalı.
Hocam en baştan alsaydım S22 falan alırdım dönene göre fakat telefon aileden kayma olduğu için yeni telefon ilk anne-babaya geçiyor.

Apple'nin önde olduğu bir konu yok. S23 alıp yolunuza devam edebilirsiniz.

Şu "iPhone kamerada daha iyi" gibi saçma sapan bir kalıplaşmış düşünce var. Bir türlü çürütemedik 😀
O devir bitti. Lens sayısı daha çok olmasına rağmen AI sayesinde çok ciddi netleşiyor fotoğraflar 100x te bile.

Sizce bu kadar önemli mi bunlar? Çünkü gerçekten Apple hiç eğlenceli gelmemeye başladı.

S23 FE'nin ekranındaki çerçeveler bence çok büyük. İleride rahatsız olabilirsiniz. Ayrıca kullandığı işlemci olan Exynos işlemciden çok bir performans beklemeyin. Apple'ın iyi olduğu yanlar performans kamera güncelleme desteği ve güvenlik ama özgürlüğünüzü de bir o kadar kısıtlıyor. S23 kullanıcısı olarak S23ü tavsiye ederim. Pişman olmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı