25000 TL'ye iyi Samsung telefon önerisi

Bütçe
25000
25 bine bir telefon alınır,üzerine de 4 senelik sınırsız internet alınır.Benim yeğenim de yaz başı 38 bine iphone aldırdı,marka takıntın var o yüzden alıyorsun dedikçe bana özellik sayıyordu.Şimdi soruyorum napıyorsun,hiç,napıyorsun,hiç.Diğer yeğenlerim de farklı dönemlerde iyi fiyatlara telefonlar aldılar,onlara da soruyorum napıyorsunuz,hiç.Size de sorayım mesela napıyorsunuz abi bu telefonlarda.

25 bine bir telefon alınır, üzerine de 4 senelik sınırsız internet alınır. Benim yeğenim de yaz başı 38 bine iPhone aldırdı, marka takıntın var o yüzden alıyorsun dedikçe bana özellik sayıyordu. Şimdi soruyorum napıyorsun, hiç, napıyorsun, hiç. Diğer yeğenlerim de farklı dönemlerde iyi fiyatlara telefonlar aldılar, onlara da soruyorum napıyorsunuz, hiç. Size de sorayım mesela napıyorsunuz abi bu telefonlarda.

Hiçbir özelliği yok. Hatta S23 ile iPhone 11'in aynı fiyata satılmadı beni cezbetti resmen.

( Satılması) yanlış yazmışım.

25 bine bir telefon alınır,üzerine de 4 senelik sınırsız internet alınır.Benim yeğenim de yaz başı 38 bine iphone aldırdı,marka takıntın var o yüzden alıyorsun dedikçe bana özellik sayıyordu.Şimdi soruyorum napıyorsun,hiç,napıyorsun,hiç.Diğer yeğenlerim de farklı dönemlerde iyi fiyatlara telefonlar aldılar,onlara da soruyorum napıyorsunuz,hiç.Size de sorayım mesela napıyorsunuz abi bu telefonlarda.

Fotoğraf ve video performansı burada kesinlikle çok önemli bir rol oynuyor. Şahsen video çektiğim için bu çok önemli. Ayrıca, oyun performansı ve batarya performansının yanında ekranın kalitesini hissetmek daha da iyi bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı