25000 TL'ye oyun ve grafik tasarım için laptop tavsiyesi

Thaliaa

Femtopat
Daha fazla  
Grafik tasarım programları ve biraz büyük oyunlar için bir laptop alacağım. Şu anki laptopum Lenovo IdeaPad (2018) ve yine Lenovo düşünmüyorum. Bir sürü ürün baktım ama hala kararsız kaldım, 4 arkadaşım da Monster Abra kullanıyor ve hiç sorun yok onu al diyorlar ama sitelerde Monster'ı gömüyolar.
Şu anlık 8 GB RAM (daha sonra arttırabileceğim) GTX 1650, i5 11. nesil, 144Hz IPS ekran ve 5-6 sene gidebilecek bir şey düşünüyorum. Önerilere açığım ve önerilerinizin artı eksilerini yazarsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Monster'i gömenlerin çoğu kullanmayan insanlar zaten bende Abra A5 v17.2 3050 Ti kullanıyorum. Al gitsin servisi sıkıntısız problemsiz.
25k Abra almak yerine ddr5 16 gb ram ryzen 6600h RTX 3050ti Acer nitro an515-46 alabilir fiyatı 20k. Monster her anlamda sıkıntılı dostum servisinde eksik parça göndermeye kadar var mevzu.

25k Abra almak yerine ddr5 16 gb ram ryzen 6600h RTX 3050ti Acer nitro an515-46 alabilir fiyatı 20k. Monster her anlamda sıkıntılı dostum servisinde eksik parça göndermeye kadar var mevzu.
Düzeltme olarak RTX 3050 95w 3050ti ile eşdeğer.

Belirttiğin özellikler 25000 TL bandının çok aşağısında. 25000 TL'ye istediğinden de iyi laptopları rahatça bulabilirsin. Benden bir tavsiye:

Belirttiğin özellikler 25000 TL bandının çok aşağısında. 25000 TL'ye istediğinden de iyi laptopları rahatça bulabilirsin. Benden bir tavsiye:
Monster sevmem ama alınabilir arkadaşa kalmış fiyati iyi ama 3060 alsa daha rahat olur sonuç olarak 3050 4 vram.

Clevo kasa.

Hocam MUX var mı cihaz da? Bir de ekran kartı kaç watt?

Grafik tasarım programları ve biraz büyük oyunlar için bir laptop alacağım. Şu anki laptopum Lenovo IdeaPad (2018) ve yine Lenovo düşünmüyorum. Bir sürü ürün baktım ama hala kararsız kaldım, 4 arkadaşım da Monster Abra kullanıyor ve hiç sorun yok onu al diyorlar ama sitelerde Monster'ı gömüyolar.
Şu anlık 8 GB RAM (daha sonra arttırabileceğim) GTX 1650, i5 11. nesil, 144Hz IPS ekran ve 5-6 sene gidebilecek bir şey düşünüyorum. Önerilere açığım ve önerilerinizin artı eksilerini yazarsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Şahsen ben Monster kesinlikle önermiyorum. Arkadaşım Monster Notebook aldı aldığına pişman oldu. Laptop inanılmaz ısınıyor ve 5 ay sonra sürekli mavi ekran vermeye başladı garantiye yolladı. Ama laptopu almadılar lazer tuttuğu için sistemin bozulduğunu söylediler halbuki arkadaşımda lazer ne gezsin...
Siz gene alabilirsiniz ama internette böyle tonlarca olay var Monster biraz sabıkalı gibi geliyor bana.

Geri
Yukarı