25000 TL'ye oyun ve grafik tasarım için laptop tavsiyesi

25.000 maksimum çıkabileceğim miktardı zaten daha düşük fiyatlı bir şey olursa çok iyi olur.
23'lere çıkmaya başlarsam kasası vs de kaliteli olmalı.

Belirttiğin özellikler 25000 TL bandının çok aşağısında. 25000 TL'ye istediğinden de iyi laptopları rahatça bulabilirsin. Benden bir tavsiye:

25k Abra almak yerine DDR5 16 GB RAM Ryzen 6600H RTX 3050 Ti Acer Nitro AN515-46 alabilir fiyatı 20k. Monster her anlamda sıkıntılı dostum servisinde eksik parça göndermeye kadar var mevzu.

Düzeltme olarak RTX 3050 95W 3050 Ti ile eş değer.

Acer de bayağı aklımda ama Ryzen işlemcilere nedense ön yargım var Intel haliyle alsam sorun olur mu? Ve Acer için drop giriyor sürekli diyorlardı.

Şahsen ben Monster kesinlikle önermiyorum. Arkadaşım Monster Notebook aldı aldığına pişman oldu. Laptop inanılmaz ısınıyor ve 5 ay sonra sürekli mavi ekran vermeye başladı garantiye yolladı. Ama laptopu almadılar lazer tuttuğu için sistemin bozulduğunu söylediler halbuki arkadaşımda lazer ne gezsin...
Siz gene alabilirsiniz ama internette böyle tonlarca olay var Monster biraz sabıkalı gibi geliyor bana.

Evet bu yüzden daha sorunsuz bir seri almak istiyorum ama hiç şansım kalmazsa Monster alacağım.

Son düzenleme:
25.000 maksimum çıkabileceğim miktardı zaten daha düşük fiyatlı bir şey olursa çok iyi olur.

Acer de bayağı aklımda ama Ryzen işlemcilere nedense ön yargım var Intel haliyle alsam sorun olur mu? Ve Acer için drop giriyor sürekli diyorlardı.

Evet bu yüzden daha sorunsuz bir seri almak istiyorum ama hiç şansım kalmazsa Monster alacağım.
Hocam Monster almayı sakın düşünmeyin, sizi çok pişman edecektir. Ryzen işlemcilere ön yargınız olmasın hocam bir sorun çıkmaz. Acer için drop yiyor demişsiniz tabii ki modele göre değişir çok genel bir yorum kim dediyse cihaz için konuşmalı. Acer sorunlu bir marka değil hocam.

Acer Nitro 5 AN515-57 dizüstü bilgisayar, 15.6” FHD 144Hz, Intel i7-11800H, 8 GB RAM, 512 GB SSD, GeForce NVIDIA RTX 3060 harici 6 GB ekran kartı, FreeDOS Amazon.com.tr

Ben de bu laptopu almayı düşünüyorum hocam. Forumlarda genel olarak iyi gibi söyleniyor. Acer bana iyi bir marka gibi gözükmüyor ama bu fiyat bandında en iyisi gibi. Biraz kararsızım belki konu açarım bende. (Alırsam RAM eklemesi yapacağım)

AMD ön yargı yapmana gerek yok bana göre daha iyi bazı testlerde Intel önde bazen AMD. AMD hakkında tek şikayet duydum oda Windows 11 hakkında oda 3 4 ay önce.

Biraz daha araştırma yapıp karar vereceğim önerilerinizi not ettim teşekkür ederim. Umarım alacağım şeyden pişman olmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı