25000TL laptop önerisi

Bütçe
25000

cozz

Kilopat
Daha fazla  
Mühendislik okuyorum. Güçlü ve şarjı idare edecek bir laptopa ihtiyacım var. İndirimde olan veya bütçeye uygun bildiğiniz tavsiyeleri bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Fırın gibi.

Çıkarsa.

Şarj konusunda az giderler gibi, çünkü oyun laptopu. Şu MacBook falan, onlar bütçenize yetiyorsa onlar iş için o tarz.

Mühendislik okuyorum. Güçlü ve şarjı idare edecek bir laptopa ihtiyacım var. İndirimde olan veya bütçeye uygun bildiğiniz tavsiyeleri bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Abartı olacak ama artarsa: HP Victus 7Z590EA Ryzen 5 7640HS 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Eğer oyun oynanmayacaksa pil ömrü iyi bu laptopun Macbook Air M2 8 GB 256 GB SSD 13.6" Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Fırın gibi.

Çıkarsa.

Şarj konusunda az giderler gibi, çünkü oyun laptopu. Şu MacBook falan, onlar bütçenize yetiyorsa onlar iş için o tarz.
Gigabyte olan sanki işimi görür gibi. Daha iyisini bulamazsam alabilirim teşekkürler.

Gigabyte olan sanki işimi görür gibi. Daha iyisini bulamazsam alabilirim teşekkürler.

Evet, en ucuz 4050 laptop. Ama cok isiniyor. Haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı