2500TL ekran kartsız sistem tavsiyesi

Naruto52

Kilopat
Daha fazla  
Şu an bu sisteme sahibim. Bu sisteme sahip olurken işlemci olarak 2200G takıldı. Sonradan ben aynı marka ve aynı frekans 4 GB RAM bellek ekledim. Amacım ise bu sistemdeki 8 GB RAM ve ekran kartını alıp ablamı da bilgisayar sahibi yapmak. Ben de ekran kartı ve RAM olmadan yeni kasa toplamak istiyorum. Böyle bir şey yapmak mümkün mü? Yoksa nasıl yapılabilir tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ekran kartı dahil 2. el 2000-2500 TL civarı Ryzen 5 2600 sistem toplayabilirsin. Sıfır APU almanı tavsiye etmem en kötü 300-400 TL'ye HD6850 falan al.

Sistem tavsiyesi için şu videoya bakabilirsin ;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an bu sisteme sahibim. Bu sisteme sahip olurken işlemci olarak 2200G takıldı. Sonradan ben aynı marka ve aynı frekans 4 GB RAM bellek ekledim. Amacım ise bu sistemdeki 8 GB RAM ve ekran kartını alıp ablamı da bilgisayar sahibi yapmak. Ben de ekran kartı ve RAM olmadan yeni kasa toplamak istiyorum. Böyle bir şey yapmak mümkün mü? Yoksa nasıl yapılabilir tavsiyelerinizi bekliyorum.
Olur ancak APU sistemde RAM çok önemli. Elinizdeki sistemden ekran kartını alarak yeni sistem kurmanız daha iyi olacaktır.

SSD kronik sorunlu ve işlemci güçsüz.

SSD kronik sorunlu.

SSD kronik sorunlu değil mi?

Geri
Yukarı