2500TL İkinci el ekran kartı önerisi

Bloody111

Decapat
Öncelikle selamlar arkadaşlar, ekran kartlarındaki uçuk fiyatlardan ötürü ikinci el F/P bir ekran kartına ihtiyacım var. Daha çok CS, Valorant ve Football Manager gibi oyunlar oynuyorum iyi bir ekran kartından ziyade daha çok günü kurtaracak bir ekran kartına ihtiyacım var.

Bütçe olarak 2500TL mevcut ancak yine de oynadığım oyunlara göre 1000, 1500TL'ye bu ekran kartı sana yeter derseniz ilk tercihim ondan olacaktır. Ancak yetmemesi durumunda 2500TL'ye kadar çıkabilirim.

Sistem:

Anakart: MSI Tomahawk Max
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600
RAM: Ripjaws 16 GB 3600MHz
Kasa: Phanteks P500A

Öncelikle selamlar arkadaşlar, ekran kartlarındaki uçuk fiyatlardan ötürü ikinci el F/P bir ekran kartına ihtiyacım var. Daha çok CS, Valorant ve Football Manager gibi oyunlar oynuyorum iyi bir ekran kartından ziyade daha çok günü kurtaracak bir ekran kartına ihtiyacım var.

Bütçe olarak 2500TL mevcut ancak yine de oynadığım oyunlara göre 1000, 1500TL'ye bu ekran kartı sana yeter derseniz ilk tercihim ondan olacaktır. Ancak yetmemesi durumunda 2500TL'ye kadar çıkabilirim.

Sistem:

Anakart: MSI Tomahawk Max.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
RAM: Ripjaws 16 GB 3600MHz.
Kasa: Phanteks P500a.

Ben ikinci el ekran kartlarına fazla güvenmiyorum temiz almak istiyorsanız şu an en çok tercih edilen ekran kartlarından biri GT 1030'dur. Söylediğinizi oyunları medium-high grafiklerde 150-200 FPS arası oynayabilirsiniz.
Ben ikinci el ekran kartlarına fazla güvenmiyorum temiz almak istiyorsanız şu an en çok tercih edilen ekran kartlarından biri GT 1030'dur. Söylediğinizi oyunları medium-high grafiklerde 150-200 FPS arası oynayabilirsiniz.

İşlemciniz ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

O fiyata o kart imkansız.

Sistem:

Anakart: MSI Tomahawk Max
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600
RAM: Ripjaws 16 GB 3600MHz
Kasa: Phanteks P500A
1k 1.5k arası fiyatlarda olan rx 550 bakabilirsin. günü kurtarır dediğin oyunları da oynatır.

İşlemciniz ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

O fiyata o kart imkansız.

1K 1.5k arası fiyatlarda olan RX 550 bakabilirsin. Günü kurtarır dediğin oyunları da oynatır.

GT 1030 ve RX 550 ilanlarına baktım ikisi de güzel hem 1000-1500TL civarlarında hem oynadığım oyunlara yeter gibiler. Başka öneriler varsa veya bu ikisinden hangisini tecih etmeliyim?

Öneriler için teşekkürler arkadaşlar o zaman bu kartların ikinci elini yaşadığım şehirden denk getirebilirsem test edip alacağım. Uyguna sıfır satan bildiğiniz yer varsa link atabilirseniz sevinirim.

Öneriler için teşekkürler arkadaşlar o zaman bu kartların ikinci elini yaşadığım şehirden denk getirebilirsem test edip alacağım. Uyguna sıfır satan bildiğiniz yer varsa link atabilirseniz sevinirim.

Dostum ikinci el alacaksan mutlaka kendi şehrinden almaya çalış kendin test et kontrollerini sağla yoksa sıfıra yönelmeni tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı