İkinci el ekran kartı önerisi

Bütçe
6000
Daha güncel garantili kartlara bak 3060 Ti 3070 gibi.

Bu karta yönelmemize en büyük sebep, satanın canlı olarak kart testlerini yapıp, kutu içeriği her şeyinin de eksiksiz olmasıydı. Fiyatı da düşüyorlar 250-300 zaten ama emin olamadım. Yorumlarınızı öğrenmek istedim. Bence satanın testleri canlı şekilde yapmadı çok artı puan oldu bizim açımızdan. Kimse uğraşmıyor normalde, kör alim yapılıyor piyasada

Bu karta yönelmemize en büyük sebep, satanın canlı olarak kart testlerini yapıp, kutu içeriği her şeyinin de eksiksiz olmasıydı. Fiyatı da düşüyorlar 250-300 zaten ama emin olamadım. Yorumlarınızı öğrenmek istedim. Bence satanın testleri canlı şekilde yapmadı çok artı puan oldu bizim açımızdan. Kimse uğraşmıyor normalde, kör alim yapılıyor piyasada
Sırf bunları yaptı diye o paraya 2070S alınmaz hocam. O kadar 2080S ve RX 6800 varken aynı paraya.

O paraya RX6800-3060 Ti çok rahat bulunabilir.

Bu karta yönelmemize en büyük sebep, satanın canlı olarak kart testlerini yapıp, kutu içeriği her şeyinin de eksiksiz olmasıydı. Fiyatı da düşüyorlar 250-300 zaten ama emin olamadım. Yorumlarınızı öğrenmek istedim. Bence satanın testleri canlı şekilde yapmadı çok artı puan oldu bizim açımızdan. Kimse uğraşmıyor normalde, kör alim yapılıyor piyasada.

Alıcıdan test isteyebilirisiniz zaten çoğu da istenince yapıyor. Eğer para yanabilir derseniz Param Güvende ile alım yapıp sonuçtan memnun olmazsanız iade edebilirsiniz. %10 olduğu düşünüldüğünde 6000₺ değerindeki bir kart için 600₺ yakmış olursunuz.

O paraya RX6800-3060 Ti çok rahat bulunabilir.

Alıcıdan test isteyebilirisiniz zaten çoğu da istenince yapıyor. Eğer para yanabilir derseniz Param Güvende ile alım yapıp sonuçtan memnun olmazsanız iade edebilirsiniz. %10 olduğu düşünüldüğünde 6000₺ değerindeki bir kart için 600₺ yakmış olursunuz.
4500 TL'den sonra komisyon artmıyor hocam. Yani 450 TL komisyon her türlü.

Geri
Yukarı