2500TL sistem tavsiyesi

Apu sistem yeter aslında o oyunlara. istersen RX 570 de ekleyebilirsin. 3000 TL ye i3 8100 + RX 570 sistem toplayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam upgrade şansı olan bi sistem istiyorum o yüzden r5 2600 den aşağısı yatmıyor kafama şuan işlemci ve anakart var aklımda ama halen ekran kartında takılı kaldım. İleride misal 1070 bile alsam 2600 besler o yüzden şimdilik orta seviye ekran kartı istiyorum bütçe yüzünden.

Hocam upgrade şansı olan bi sistem istiyorum o yüzden r5 2600 den aşağısı yatmıyor kafama şuan işlemci ve anakart var aklımda ama halen ekran kartında takılı kaldım. İleride misal 1070 bile alsam 2600 besler o yüzden şimdilik orta seviye ekran kartı istiyorum bütçe yüzünden.
Ben 2500 TL ye göre söyledim hocam, tabi ki 2600 ileriye dönük olur. Hatta acelen yoksa 3. nesil Ryzenleri bekleyebilirsin, birkaç aya çıkar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı