2500TL sistem toplama

corlulu

Hectopat
Yer
Отгонтэнгэр
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Motherboard: MSI A320M-A PRO
GPU: Asus RX570
CPU: AMD Ryzen 3 3200G
RAM: Corsair Vengeance 8GB 3000Mhz RAM
Case: Corsair iCUE 465X
Meslek
Harbiye Nazırı
Arkadaşımın anlık olarak 2500 lirası var. Birkaç gün önce konusunu açmıştım. Pek verimli olamadı maalesef. Arkadaşıma 2500TL'lik bir bilgisayar hazırlamak istiyorum fakat aklımda pek bir seçenek yok. Lütfen konuyu görün.

Arkadaşımın isteği: Işık mışık gerek yok. Sizle 60FPS oynayayım yeter. GTA 5 medium ayarlarda 60FPS açarsa memnun olurum.

Böyle bir şey düşündüm fakat pek içime sinmiyor.

RX 560 4 GB.
Ryzen 3 2200G.
A320M.

bunu alacğına kendi dediğini alsın daha iyi 750 ti artık almayın rx 550 den bile daha az fps veriyor neredeyse
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu alacğına kendi dediğini alsın daha iyi 750 Ti artık almayın RX 550'den bile daha az FPS veriyor neredeyse.

750 Ti RX550'den düşük performans mı veriyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani arkadaşım A1.5 Mi almalı?

Arkadaşımın anlık olarak 2500 lirası var. Birkaç gün önce konusunu açmıştım. Pek verimli olamadı maalesef. Arkadaşıma 2500TL'lik bir bilgisayar hazırlamak istiyorum fakat aklımda pek bir seçenek yok. Lütfen konuyu görün.

Arkadaşımın isteği: Işık mışık gerek yok. Sizle 60FPS oynayayım yeter. GTA 5 medium ayarlarda 60FPS açarsa memnun olurum.

Böyle bir şey düşündüm fakat pek içime sinmiyor.

RX 560 4 GB.
Ryzen 3 2200G.
A320M.
2. el giderseniz güzel olur. Ekran kartı GTX 1650S işlemci R3 3100 birşey toplanır. R3 2200G şuan satılmıyor diye biliyorum.

Dostlar arkadaşım ne bütçeyi arttırabilir ne de bekleyebilir. Çok sabırsız kendisi ve Gta 60Fps açacak bir bilgisayar arıyor.

Dostlar arkadaşım ne bütçeyi arttırabilir ne de bekleyebilir. Çok sabırsız kendisi ve Gta 60Fps açacak bir bilgisayar arıyor.
O zaman söyle arkaşına ya birazcık sabırlı olsun ya da ikinci el piyasasına baksın. Bu fiyata alacağınız sıfır sistemin iyi olacağını hiç sanmıyorum.

Geri
Yukarı