2500TL'ye kadar kablosuz TKL klavye ve 1000TL'ye kadar kablosuz mouse önerisi

Bütçe
3500

zeyt

Yoctopat
Daha fazla  
2500TL'ye kadar TKL klavye arıyorum, hot swap olmasını istiyordum ama TR'de bu fiyata bulamadım önerilerinize açığım. Yazılımla uğraşıyorum yön tuşları olması gerek yani 65% olanlarından ve ara sıra oyun oynuyorum red switch olursa daha iyi olur.

En çok beğendiğim klavye bu oldu ama yurt dışına kıyasla fiyatı çok pahalı ve Keychron'un sitesinde TR'ye gönderim bulamadım, yurt dışından daha uygun fiyata alabileceğim bir yer varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Bu klavye TKL ama hot swap yok bu kadar para verip hot swap olmaması hoşuma gitmedi ve eğer bunu alırsam ASUS'un kendi sitesinde 175TL cashback var.

Bu da uygun ama hot swap yok ve sanırım içinden 2.4GHz receiver çıkmıyormuş sadece wireless üzerinden bağlantının da tam verimli olmayacağını düşünüyorum.

Mouse olarak bu fiyat aralığında RGB'li olması yüzünden en iyi seçenek bu gibi ama önerilerinize açığım.

Son düzenleme:
2500TL'ye kadar TKL klavye arıyorum, hot swap olmasını istiyordum ama TR'de bu fiyata bulamadım önerilerinize açığım.

En çok beğendiğim klavye bu oldu ama yurt dışına kıyasla fiyatı çok pahalı ve Keychron'un sitesinde TR'ye gönderim bulamadım, yurt dışından daha uygun fiyata alabileceğim bir yer varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Bu klavye TKL ama hot swap yok bu kadar para verip hot swap olmaması hoşuma gitmedi ve eğer bunu alırsam ASUS'un kendi sitesinde 175TL cashback var.

Mouse olarak bu fiyat aralığında RGB'li olması yüzünden en iyi seçenek bu gibi ama önerilerinize açığım.

Hocam klavye olarak Corsair'ın önerebilirim.

Eğer hocam beyaz arıyorsanız bu da olabilir (siyah seçeneğide var).

Mouse olarak da bunu.

Son düzenleme:
İllaki Wireless olsun istemiyorsanız Glorious PC GMMK TKL klavyeye bakabilirsiniz, 2200 TL civarına Amazon Türkiye üzerinden Almanya satıcısından alabilirsiniz hazır halini (kahverengi Switch olması lazım), yalnız küçük ENTER tuşu var. Eğer ben kendim Switch ve tuş kapakları alacağım diyorsanız 1300 TL'ye ISO düzeninde boş olanını alabilirsiniz, kendim Gateron Yellow Switch'lerle ve SteelSeries PBT tuş takımıyla kullanıyorum ve memnunum. Kablosu da çıkabiliyor ve Type-C'den Type-A'ya şeklinde, bir nebze güncel bir model. Daha güncel ürünleri de var fakat fiyatları daha pahalı olabilir, daha ucuzsa da yeni ürünleri tercih edilir.

Son düzenleme:
Kablosuz mouse önerim Steelseries Aerox 3'ün 2022 versiyonu ya da Glorious Model O.
Klavyeler hakkında bilgi sahibi değilim.

Konu dışı bir sorum var: Hem klavye hem mouse kablosuz olursa çakışma yapmaz mı?

Hocam klavye olarak Corsair'ın önerebilirim.

Eğer hocam beyaz arıyorsanız bu da olabilir (siyah seçeneğide var).

Mouse olarak da bunu.

Teşekkürler hocam, yazılım işleriyle uğraştığım için klavyede yön tuşlarına ihtiyacım var bu iki modelde de yok maalesef, mouse güzel görünüyor inceleyeceğim

İllaki Wireless olsun istemiyorsanız Glorious PC GMMK TKL klavyeye bakabilirsiniz, 2200 TL civarına Amazon Türkiye üzerinden Almanya satıcısından alabilirsiniz hazır halini (kahverengi Switch olması lazım), yalnız küçük ENTER tuşu var. Eğer ben kendim Switch ve tuş kapakları alacağım diyorsanız 1300 TL'ye ISO düzeninde boş olanını alabilirsiniz, kendim Gateron Yellow Switch'lerle ve SteelSeries PBT tuş takımıyla kullanıyorum ve memnunum. Kablosu da çıkabiliyor ve Type-C'den Type-A'ya şeklinde, bir nebze güncel bir model. Daha güncel ürünleri de var fakat fiyatları daha pahalı olabilir, daha ucuzsa da yeni ürünleri tercih edilir.
Teşekkürler hocam, kablolardan sıkıldım artık kablosuz olsun rahat olayım istiyorum

Kablosuz mouse önerim Steelseries Aerox 3'ün 2022 versiyonu ya da Glorious Model O.
Klavyeler hakkında bilgi sahibi değilim.

Konu dışı bir sorum var: Hem klavye hem mouse kablosuz olursa çakışma yapmaz mı?
Hocam eski versiyonu ile 2022 versiyonu arasında ne gibi farklılıklar var arada 500tl var değer mi? ve çakışma sorunu olucağını düşünmüyoum sonuçta ikisi de farklı frekanslar arasında çalışıyor olması gerek.

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam, yazılım işleriyle uğraştığım için klavyede yön tuşlarına ihtiyacım var bu iki modelde de yok maalesef, mouse güzel görünüyor inceleyeceğim.

Teşekkürler hocam, bu hoşuma gitti bakacağım.

Hocam eski versiyonu ile 2022 versiyonu arasında ne gibi farklılıklar var arada 500TL var değer mi? Ve çakışma sorunu olacağını düşünmüyoum sonuçta ikisi de farklı frekanslar arasında çalışıyor olması gerek.

Ne demek hocam. Klavye ben küçük sevdiğim için bunlara bakmıştım kusura bakmayın. Yazılım falan kullanacaksanız daha büyük bir klavye tercih edebilirsiniz. İyi günler dileği ile.

Ne demek hocam. Klavye ben küçük sevdiğim için bunlara bakmıştım kusura bakmayın. Yazılım falan kullanacaksanız daha büyük bir klavye tercih edebilirsiniz. İyi günler dileği ile.
Yok estağfurullah hocam ben de küçük seviyorum sadece sizin önerdiklerin 60% TKL diye geçiyor ben 65% olanlarından istiyorum TR'de bulmak biraz zor olucak gibi )). İyi günler dileği ile.

Geri
Yukarı