2500TL'ye kadar sistem önerisi

Bütçe
2500 tl

Playstation3

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar merhaba 2300 taş çatlasın 2500 bütçem var.
Bilgisayarımı geliştirmek istiyorum ama kendi bilgisayarımı satsam mı bilemedim bilgisayarımı. Geliştirme yapmaya değer mi? Özellikleri:
DDR3 R7 240, Pentium G860 ve 4 GB RAM. Bu PC'yi geliştirmeye değer mi?
Yeni PC'ye 1050 Ti ayarında bir önerisi olan hangi ekran kartını almalıyım? Ekran kartı önerilerinizi bekliyorum. Bir de işlemci olarak ne kullanmalıyım?
i5 2400 darbogaza sebep olur mu veya i3 3220? İşlemci tavsiyeside bekliyorum. Bütçe 2500 tavsiyeleri bekliyorum. Oynayacağım oyunlar CS:GO Valorant gibi oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba 2300 taş çatlasın 2500 bütçem var.
Bilgisayarımı geliştirmek istiyorum ama kendi bilgisayarımı satsam mı bilemedim bilgisayarımı. Geliştirme yapmaya değer mi? Özellikleri:
DDR3 R7 240, Pentium G860 ve 4 GB RAM. Bu PC'yi geliştirmeye değer mi?
Yeni PC'ye 1050 Ti ayarında bir önerisi olan hangi ekran kartını almalıyım? Ekran kartı önerilerinizi bekliyorum. Bir de işlemci olarak ne kullanmalıyım?
i5 2400 darbogaza sebep olur mu veya i3 3220? İşlemci tavsiyeside bekliyorum. Bütçe 2500 tavsiyeleri bekliyorum. Oynayacağım oyunlar CS:GO Valorant gibi oyunlar.

Elindeki sistem en fazla 1000 TL eder. O sistemi satıp APU bir sistem almak en mantıklısı olur.

Kingston 4GB 1333MHz DDR3 Ram (KVR1333D3N9/4G) Fiyatı, Yorumları - Trendyol X2.

Al bunu mis gibi.

Kingston 4GB 1333MHz DDR3 Ram (KVR1333D3N9/4G) Fiyatı, Yorumları - Trendyol X2.

Al bunu mis gibi.

3. nesil i3 ile ne oynayacak Half-Life 2 mi?

O bilgisayarı 1110 TL civarına satıp;
al ve şu özelleştirmeleri yap:
1617448740100.png

Emin olun eski nesil işlemciler ile kurulan sistemlerden çok daha güçlü bir sistem.
Not: SSD'yi çıkarıp;
alın. Oynanış videosu ise biraz eski ama az çok fikir sahibi olabilmenizi sağlayacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
O bilgisayarı 1110 TL civarına satıp;
Al ve şu özelleştirmeleri yap:
Eki Görüntüle 955332
Emin olun eski nesil işlemciler ile kurulan sistemlerden çok daha güçlü bir sistem.

Bulunan SSD'yi değiştirmesini tavsiye ederim çok kaliteli değil. Patriot Burst daha iyi olur. 480 GB SSD yerine de RAM arttırması daha iyi olur performans açısından ama her açıdan üstteki atılan 3. nesil i3'ten iyi.
@DarthPat ben 1 adeti görünce direk 8 zannettim. :)

Son düzenleme:
Bulunan SSD'yi değiştirmesini tavsiye ederim çok kaliteli değil. Patriot Burst daha iyi olur. 480 GB SSD yerine de RAM arttırması daha iyi olur performans açısından ama her açıdan üstteki atılan 3. nesil i3'ten iyi.
Ram zaten 2x8. SSD konusunda ise 480 GB Patriot Burst mantıklı bir seçim olabilir. 🙂

Geri
Yukarı