2500VP ile ne alınır?

Battlepass Şakıyançelik ve Işık dalgası koleksiyonu çok kaliteli. Yanına gece pazarı gelince şanslıysanız güzel bir skin alabilirsiniz. Battlepass + Gece pazarı skini diyorum ben. Ama güzel bir şey çıkmazsa kalsın, diğer battlepass'i alırsınız belki.

Silah mı, bıçak mı? Hangisini almak daha mantıklı sizce? Yitik serisini almayı pek mantıklı bulmuyorum ben.

Bıçaktan bıçağa değişecektir ancak bıçaklar set harici çok pahalı bence. O yüzden yeni seriyi bekleyebilirsin bıçak için veyahut Pass bıçağı ile idare edip gece pazarından düşmesini bekleyebilirsin bence. Bu benim kendi görüşüm.

Bıçak değişecektir ancak bıçaklar set harici çok pahalı bence. O yüzden yeni seriyi bekleyebilirsin bıççak için veyahut Pass bıçağı ile idare edip gece pazarından düşmesini bekleyebilirsin bence. Bu benim kendi görüşüm.
Bıçak değişecektir derken? Bıçak'tan bıçağa diyorsunuz galiba. Şu an almayacağım ama bıçakların tutuş şekli çok hoşuma gidiyor. Gece pazarını bekleyeceğim büyük ihtimalle.

Bıçak değişecektir derken? Bıçak'tan bıçağa diyorsunuz galiba. Şu an almayacağım ama bıçakların tutuş şekli çok hoşuma gidiyor. Gece pazarını bekleyeceğim büyük ihtimalle.
Aynen biraz anlam kaymış :D
3550 VP'lik sarı bir bıçağı indirimsiz almak bana da mantıklı gelmiyor.

Yitik'ten sonra gelecek olan seriye bakabilirsin. 7100-8000 VP civarına 4 skin+bıçak alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı