250TL i7 9700K soğutucu önerisi

9700K + Z390 GAMING Edge AC + TD500 Mesh Kasa İçin Soğutucu Önerisi

• COOLER MASTER HYPER 212

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    29
  • Anket kapandı .
Yapı olarak soğutma bloğu daha büyük. Yani daha fazla yüzey alanına sahip. Isı daha büyük bir alana yayılıyor. Tasarımsal bir hatası yoksa teorik olarak Arctic'den daha iyi olmak zorunda.
O bütçeye çıkmayı düşünüyorsanız Noctua alınmalı.
Zaten Arctic ile Noctua arasında Noctua daha uygun kalıyor hocam. Piyasada 479 TL Arctic, Noctua ise alacağım yerde 446 TL kararsız kaldım ikisi arasında.

Zaten Arctic ile Noctua arasında Noctua daha uygun kalıyor hocam. Piyasada 479 TL Arctic, Noctua ise alacağım yerde 446 TL kararsız kaldım ikisi arasında.
Hocam ben olsam Noctua alırdım. Soğutma konusunda hava soğutmalı modelleri ile üst seviye sıvı soğutmalara kafa tutan kendini kanıtlamış bir marka.

Hocam ben olsam Noctua alırdım. Soğutma konusunda hava soğutmalı modelleri ile üst seviye sıvı soğutmalara kafa tutan kendini kanıtlamış bir marka.
İlk başta fan tasarımı olarak çok ileri olmasa da soğutma konusunda sıvı soğutmalarla yarışan bir ürün üretiyorlar o yüzden bende Noctua'dan yana kullanacağım yüksek ihtimal ama bir kaç araştırma daha yapıyorum.

Tasarım önemsiz hocam zaten çoğu kişi tasarımdan dolayı tercih etmiyor.
Dediğim gibi Noctua alın o zaman. Fakat anladığım kadarı ile ileride OC yapmak isterseniz sıvı soğutma alacaksınız. Şu anlık şu bile işinizi hayli hayli görecektir.

Dediğim gibi Noctua alın o zaman. Fakat anladığım kadarı ile ileride OC yapmak isterseniz sıvı soğutma alacaksınız. Şu anlık şu bile işinizi hayli hayli görecektir.
Şimdi bunun fiyatı ortalama 300 hocam Noctua'da 400 450 büyük olasılık Noctua olur gibi.

Hocam 600 TL'ye çıkılacaksa o zaman şu ürünü alın. Bu fiyat aralığında seçebileceğiniz her üründen daha sessiz ve daha performanslıdır.

Geri
Yukarı