250TL klavye önerisi

Bütçe
250

Arif Oğuzhan

Kilopat
Daha fazla  
Klavyemin üzerine biraz kola döküldü ve sonuç kötü oldu benim için. Banka hesabımda şu an da 250TL falan var bir süre idare etmek için alacağım mecburen. Ne önerirsiniz? Eski klavyem A4Tech KB-28g. Sanırım bütçem bu klavyeye de yetiyor ama sanırım 10 senedir bu klavyeyi kullanıyordum belki farklılık iyi olur. Genelde oyun oynamak(LoL ve Game Pass'ten ne denk gelirse) ve öyle gündelik kullanımlar oluyor.
Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdideden.

Son düzenleme:

https://www.akakce.com/klavye/en-uc...kablolu-oyuncu-klavyesi-fiyati,107263067.html

Bunları öneririm.

İdarelik olsa bile alınmaz.

Bu bütçeye fazla bir seçenek yok hocam gözünüze hoş geleni seçin.

Şöyle bir şey buldum: GameNote KB-487L Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Eski klavyem Gamenote markaydı ve memnundum.

Multimedya tuşları olsun derseniz KB487l, aydınlatması iyi olsun derseniz Trust GTX 830 öneririm.

Sonuçta hepsi yazabilir değil mi :D güzel öneri.

Çok teşekkürler. Sanırım KB-487L ortak karar gibi. Multimedya tuşu da istiyordum hem oyun sırasında müzik değiştirmek için kolay olsun diye falan sanırım tam benlik gibi. Kardeşimde mekanik klavye var tık tık sesler geliyor sinirimi bozuyor bunda öyle bir şey yok değil mi?

Çok teşekkürler. Sanırım KB-487L ortak karar gibi. Multimedya tuşu da istiyordum hem oyun sırasında müzik değiştirmek için kolay olsun diye falan sanırım tam benlik gibi. Kardeşimde mekanik klavye var tık tık sesler geliyor sinirimi bozuyor bunda öyle bir şey yok değil mi?
Hayır, bu membran bir klavye. Öyle sesler yok.

Membran olmasına rağmen bile biraz rahatsız ediyor açıkçası. Fakat alınır. 250TL ne ki sonuçta artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı