250TL mouse önerisi

Bütçe
250
Bu fiyata güzel mouse olmadığını biliyorum ama farem bozulduğu için almam lazım. CS ve Valorant oynuyorum.
Bu fiyata alabileceğim en iyi fare nedir?
Bunu buldum hocam. Sensörü sorunlu ama fiyatın artması gerek. Hele ki FPS oyunu içinse.

@kyujin'in de söylediği gibi biraz üste çıkabilirseniz eğer. Logitech G102'yi önerebilirim.
Gerçekten çok hafif ve FPS oyunlarda keyif veren bir mouse.

G102 Fiyatını haketmeyen bir fare.

G102 Fiyatını haketmeyen bir fare.
G102 alınmaz ama attığınız fare de iyi bir fare değil. En azından alınacak gibi değil.

G102 alınmaz ama attığınız fare de iyi bir fare değil. En azından alınacak gibi değil.
Niye değil hocam? Kendim kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim, 3325 sensörü var oyunlar için yeterli ve F/P bence.

Niye değil hocam? Kendim kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim, 3325 sensörü var oyunlar için yeterli ve F/P bence.
Fiyatına göre iyidir ama iyi bir mouse olduğunu sanmıyorum. Zira marka ve malzeme yapısına göre konuşuyorum.

Bir de fareyi ben kullanıyorum sorunu yok demek saçma kalıyor hocam. Önerilen bir ürüne göre değerlendirilmez.

Attığınız fare fiyatına göre iyi olabilir bu arada sonuçta 150 tl ama yine de yetersiz kalacaktır.

Bir de fareyi ben kullanıyorum sorunu yok demek saçma kalıyor hocam. Önerilen bir ürüne göre değerlendirilmez.
Haklısınız hocam sinir olduğum şeyi kendim yazmışım dalgınlıkla. İyi forumlar.

Geri
Yukarı