250TL oyuncu mouse önerisi

Bütçe
250 TL

burakcann

Decapat
Daha fazla  
Elimin boyutu 18 ila 19. 4 yıldır SteelSeries Rival 110 kullandım. Ona göre mouse önerirseniz sevinirim :)

BİM Online'den sipariş ettim teşekkür ederim. Bakalım kaç günde gelecek ilk defa BİM Online'den alışveriş yaptım.

Bende oradan aldım 2 güne geldi.

Haydaa reis kargoya verildi bile.

Hocam kullanıyorum 1 aydır hiçbir sorun yok. Tabii şans işi ama 1 kişinin başına geldi diye herkesin başına gelecek diye bir şey yok. SteelSeries kendini kanıtlamış bir marka.

İnşallah sağ salım gelsin de :)
Hocam merak etmeyin problem olmaz , kargoya verildi isede eğer iade etmek istemezseniz kargoyu kapıda gönderin. Rival 3'ü pqueen ve birkaç adet daha tanıdığım kişi kullanıyor. Bu sorunlar dillerinin başından bile geçmedi. Belki eski serilerinde oluyordur ama steelseries bir mouse'yi 2 yıl boyunca hatalı bir şekilde üretip üretmeye devam etmez.

Hocam merak etmeyin problem olmaz, kargoya verildi isede eğer iade etmek istemezseniz kargoyu kapıda gönderin. Rival 3'ü PqueeN ve birkaç adet daha tanıdığım kişi kullanıyor. Bu sorunlar dillerinin başından bile geçmedi. Belki eski serilerinde oluyordur ama SteelSeries bir Mouse'yi 2 yıl boyunca hatalı bir şekilde üretip üretmeye devam etmez.

Teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı