Oyuncu mouse önerisi

Umut Karakuş

Centipat
Genel olarak CS:GO gibi FPS oyunları oynuyorum 1 senedir kullandığım G300S mousemın Switch'leri bozuldu. Bu yüzden yeni mouse almak durumundayım. Elimin uzunluğu 17 eni 9 yani biraz küçük elim ona göre bir mouse önerisi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak CS:GO gibi FPS oyunları oynuyorum 1 senedir kullandığım G300S mousemın Switch'leri bozuldu. Bu yüzden yeni mouse almak durumundayım. Elimin uzunluğu 17 eni 9 yani biraz küçük elim ona göre bir mouse önerisi bekliyorum.

G102 almanı öneririm özellikle mouse olaylarına çok takılmanı önermemde eline ne rahat geliyorsa onu al Zowie markaymış o bu markaymış eline rahat gelmiyorsa alma eline ne geliyorsa onu al.

G102 almanı öneririm özellikle mouse olaylarına çok takılmanı önermemde eline ne rahat geliyorsa onu al Zowie markaymış o bu markaymış eline rahat gelmiyorsa alma eline ne geliyorsa onu al.
Bu dönemde teknoloji mağazalarına gidemediğim için öneri almak daha iyi olacaktır diye düşündüm.
Corsair m65 pro.
önerin için teşekkürler.

bütçe şöyle ben bir hata yapıp zowie ec1-a aldım ve elime büyük geldi 6 ay önce 350 tlye aldım şimdi bunun fiyatı baya arttı 370 e sahibindene koydum takas açık yaptım satılırsa 350 civarı alırlar.

Geri
Yukarı