250TL'ye ekran kartı önerisi

Dostum çok daha iyi kartlar piyasada var, ama o bütçeye alacağın en kaliteli ve performanslı kart benim önerdiğim kart. Fakat Asus olmasına dikkat et.

Hd 7790 çok kişi önerdi onu gözüme kestirdim onu almayı düşünüyorum sizce iyi fikir midir ?

Abi nvıdıa dersinde şimdi nereden baksan gtx750 380 tl gibi bir meblağ ona 380 tl verecek olsam biriktirir 500 tl' yede bir ekran kartı alırım ama öğrenciyiz yani :) . Fiyat ve performans olarak çok cazip geldi hd 7790 neredeyse hakkında çoğu kişi olumlu yorum yapmış :)

Size sonuna kadar katılıyorum, AMD bende kullanmam 10 sene önce bir kez kullandım, ozamanda nvidia ne Amd ne zaten bilmiyordum:) Ama o bütçeye yapacak birşey yok, o paraya en iyisi o.

10 sene önce kullandığın bir ati ekran kartı ile şuanki amd ekran kartını bir mi tutuyorsun. Kınıyorum seni. AMD ve Nvidia kendilerine göre uygulamalarda üstün gelirler. Net sonuçlar için performans testlerine bakmalısın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı